Zapetlone SMS od operatora PLAY z sieci PLUS

Witam.

Mój problem polega na tym, że na okrągło dostaje SMS o takiej samej treści od osób z sieci Plus.

Sam posiadam kartę SIM w sieci Play.

Pierwsza osoba, brat - SMS przychodzą od wczoraj (tj. 2011-10-02), od godziny ~11. Co 2-5 minut przychodzi wiadomość.

Poprosiłem, aby wybrał się do punktu obsługi klienta. W pierwszym punkcie Plusa zrobili duże oczy i nie potrafili się nawet zaangażować, twierdząc że to niemożliwe.

Zadzwoniłem do Playa, Pan mnie delikatnie spławił twierdząc, że to zdecydowanie wina wysyłającego, że mogę spróbować przełożyć kartę do innego tel.

Tak też zrobiłem, nie pomogło, SMS przychodzą nadal :confused:

W tym samym czasie zaczęły przychodzić SMS od drugiej osoby, również z sieci Plus (z którą wcześniej korespondowałem).

Brat wybrał się więc raz jeszcze do punktu Plusa, gdzie powiedzieli mu, że to może być wina karty SIM.

Przez samą noc (~8h) dostałem ok. 200 SMS o tej samej treści i nadal przychodzą, i to teraz od dwóch osób (możecie sobie wyobrazić ile SMS dostaję w przeciagu godziny o treści “Cześć co u Ciebie słychać?”, i tak już przez ponad 24h).

Proszę o POMOC, jak widać sieci operatorów w takim wypadku są bez winy, nie mogą, albo nie chcą pomóc :frowning:

Będę wdzieczny za wszelkie pomocne rady!

Pozdrawiam.

Moja dziewczyna miała identycznie wysłałem jej smsa który do niej dochodził co przez niecałe 24 godz non stop… co 5-10 minut, pozniej coraz rzadziej aż ustapiło. Moja rada…czekać samo ustąpi :smiley: