Zapis tekstu w Fireworks

Proszę o pomoc.Jak zapisać w Fireworks tekst jako tekst (html) a nie jako grafikę tak aby był rozpoznawalny przez search engines i była możliwosć późniejszej jego edycji w dokumencie html? Czy w ogóle jest taka możliwosć czy trzeba sięgnąć po Dreamveawer (którego absolutnie nie znam)

Robię zapis wg. instrukcji Adobe http://helpx.adobe.com/pl/fireworks/usi … xport_html ale w dalszym ciągu otrzymuję graficzny zapis tekstu.Próbowałem zapisu tekstu wyodrębniając go jako slice (html>edit) ale też nic z tego.

Można użyć polecenia eksport, ale wyeksportowany plik html wraz z css i plasterkami jest tylko szkicem nad którym trzeba popracować jeszcze np w Dreamweaverze,

ponadto Dreamweaver ma możliwość importowania plików HTML wygenerowanych w Fireworksie.

Czyli rozumiem,że nie ma opcji zapisu w Firewors tekstu w formie jaką opisałem powyżej.Zrobiłem w Fireworks website (10 stron) i teraz jakims sposobem muszę ją importować do Dreamveawer,dodać w nim tekst i eksportować już jako ten własciwy dokument html plus obrazki.Wiem,że to zabrzmi głupio ale mam bardzo mało czasu aby zacząć naukę Dreamweara od podstaw.Otworzyłem w nim dokument html i obrazki z Fireworksa i tu moja wiedza się kończy.Czy moglibyscie polecić mi jakies dobre tutoriale odnosnie pracy z tekstem? Jest tego sporo na google ale mnie trzeba by łopatologicznie.

Używając funkcji eksportuj będziesz miał to o co ci chodzi, mówiłem tylko że to nie jest idealny kod-html i trzeba jeszcze nad nim popracować.

Eksportując plik fireworksa do CSS+obrazy fireworks utówrzy ci plik html z edytowanym tekstem, plik css, oraz obrazy (zdjęcia i plasterki jeśli takie utworzyłeś)