Zapisane katalogi wyszukiwania po tagach zwracają dziwne rezultaty

Jakiś czas temu zrobiłem porządek na pulpicie, dzieląc pliki na tagi. Następnie potworzyłem foldery wyszukiwania. Problem w tym, że po otwarciu takiego folderu, pokazują się pliki nie skojarzone z danym tagiem.
Problem pojawił się po aktualizacji systemu. Wiecie może, która aktualizacja to powoduje, i jak ją wycofać?

Nie lepiej tworzyć i grupować pliki na same foldery??

Nie cofaj aktualizacji.

Raczej majowa 2023.

Nie wydaje mi się, by tak było lepiej. Ludzie chcą wyszukiwać kilkoma kryteriami, a ja dodatkowo chcę je łączyć. Grupowanie w foldery wprowadza bałagan i niepotrzebną pracę. Jednak chcąc uniknąć bałaganu i pracy (np. byśmy mieli /zdjęcie/duże, /wektor/mały, itd. Ja teraz chciałbym dodać rysunek rastrowy, to bym musiał kopiować strukturę katalogów z dwóch pozostałych). Znałem inną osobę, która twierdziła, że katalogi są lepsze. Ona trzymała projekty w kilku miejscach na raz. Potem edytowała w jednym miejscu, miała urlop i nie pamiętała, którą wersję edytowała i co zmieniła, więc dostawała czegoś. Trzeba pamiętać, że w pracy nie jestem jedynie z informatykami. Oni nie wpiszą w konsoli polecenia, które znajdzie najpóźniej edytowaną wersję. Foldery wyszukiwania, to najlepsze rozwiązanie.

@

krystian3w : Dzięki Spróbuję ją wycofać.

Może robię coś źle, ale w przywracaniu poprzedniej wersji jest napis, że nie mogę przywrócić. Powodem ma być to, że aktualizacja była robiona ponad dziesięć dni temu. Wersja to home.

@nintyfan tak, majowa 2023 do Windowsa 10 ma jakiegoś buga. Wycofaj to, bo ponoć powoduje nawet BSOD’y:

Nie było tak, że przez 7 dni tylko można cofnąć?

Trzeba by spróbować z poziomu CMD/PowerShell.

wmic qfe list brief /format:table
wusa /uninstall /kb:5026361

Potem może DISM ją będzie widział:

To może był mój błąd. Człowiek nie myśli, a te UI jest źle stworzone. Jest tam kategoria przywracanie systemu, która przeglądałem, chcąc wycofać aktualizację. Zajrzałem właśnie tam. Jest jednak, w natłoku innych rzeczy, przycisk Historia Aktualizacji. Umknął mi. Myślę, że powinien się nazywać Historia i Wycofywanie Aktualizacji. Dzisiaj wycofałem update, powodujący problemy z drukarką. Jutro spróbuję ten update, którego dotyczy temat.
Więc: Historia Aktualizacji → Wycofaj Aktualizację → Prawo klik na wybranym elemencie → Usuń (O ile dobrze pamiętam). Niektórych elementów nie da się usunąć. W nazwie zawierając słowo Service lub coś podobnego.