Zapisane sieci w Windows - jakiś plik?

Witajcie, idiotyczna sprawa :flushed:

Zachciało mi się grzebać w ustawieniach karty wlan, gdyż nie działał wol, postanowiłem uaktualnić sterownik. Pobrałem ze strony Intela. Program uaktualniający wyświetlił komunikat, że nie może uaktualnić starej wersji oprogramowania Intel Pro Set/Wireless i że należy ją wpierw odinstalować, co w następnym kroku uczyniłem. Odinstalowałem zaznaczając przy okazji usunięcie ustawień programu, żeby mieć czystą instalację.
I ku mojemu zdziwieniu ów dezinstalator wyczyścił mi pokaźną listę zapisanych sieci wifi… będę mieć niezłą zabawę wpisując je ponownie wszędzie gdzie bywam.

Pytanie, czy jest jakaś szansa by odzyskać tę listę zapisanych sieci?

Spróbuj zrobić klon systemu jak są punkty przywracania systemu?

Zakładam, że to był Windows.

Jak program robił kopię do miejsc dla Windows, to może tego typu program je wykryje:

Jednak niby w 2021 zakończyli nad nim pracę (czyli jak w 2022 lub teraz MS coś namieszał to program nie ma poprawki na to).

Niestety punktów przywracania nie było, program pokazał jedynie nowo zapisane sieci po fakapie

Dzięki, jak się nie da to trudno, przeżyję :laughing:

Mi też się kiedyś zachciało grzebać. I tutaj cię muszę rozczarować jeżeli zresetowałeś wszystkie sieci zmieniłeś sterownik i tak dalej trzeba wszystko wklepać ręcznie. I to duża kropka

Przed każdą taką akcją robi się jakiś backup czy coś takiego
Czasami nawet w głupim pliku tekstowym