Zapisanie mapy z google

(jarmk) #1

Tak jak w temacie, czy jest taka możliwość ? Nie mam w domu drukarki, dlatego też chciałbym sobie zapisać mapkę z wyznaczoną trasą i gdzieś u kogoś wydrukować.

(mikber18) #2

savetomymapsjprg.jpg

A więc zdjęcie widzoczne powyżej mówi ci że możesz sobie zapisać taką mapę.... ewentualnie możesz zapisać całą stronę internetową jako "kompletna strona" wrzócić na pendriva i uruchomić tą kompletną stonę u znajomego czy gdziekolwiek masz zamiar wydrukować taką mapę....

Ta druga wersja jest chyba bardziej prawdopodobna

(lazikar) #3

Twój post to podręcznikowy OT. Chcesz kogoś pouczać, najpierw zajmij się swoimi postami. Kosz

(Cedar) #4

Dokładanie tak jak piszesz - tacy goście jak Ty powinni być zablokowani :slight_smile:

Wracając do tematu - zapoznaj się się ze strona, którą używasz, narzędzia do tego masz przed nosem. Jak się domyślam, to u tego kogoś też będziesz miał dostęp do internetu?

Jeśli tak to wystarczy wysłać do niego linka z obrobioną trasą a u niego po kliknięciu cała trasa będzie widoczna no i przystępujesz do drukowania.

Np. http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s ... 4.0625&z=7

Drugi sposób - robisz zrzuty ekranu, odpowiednio kadrujesz, łączysz np. w jeden duży plik, nagrywasz np na CD lub wysyłasz mailem i drukujesz.

PS. W temacie pytań się nie zadaje :wink:

(mikber18) #5

Drugi sposób chociaż skuteczny to jednak czasochłonny i wydaje mi się że nie będzie zbyt optymalnym rozwiązaniem w tym przypadku :slight_smile:

Pozdrawiam

(Cedar) #6

Czasochłonny? Robiłem w ten sposób bratu mapkę drogową Łódź - Maidenhead (niedaleko Londynu) - zajęło mi to 10 minut + kilka minut drukowania, powiększenie dość duże, zmieściła się na 5 arkuszy A4