Zapisanie mapy z google

Tak jak w temacie, czy jest taka możliwość ? Nie mam w domu drukarki, dlatego też chciałbym sobie zapisać mapkę z wyznaczoną trasą i gdzieś u kogoś wydrukować.

savetomymapsjprg.jpg

A więc zdjęcie widzoczne powyżej mówi ci że możesz sobie zapisać taką mapę… ewentualnie możesz zapisać całą stronę internetową jako “kompletna strona” wrzócić na pendriva i uruchomić tą kompletną stonę u znajomego czy gdziekolwiek masz zamiar wydrukować taką mapę…

Ta druga wersja jest chyba bardziej prawdopodobna

Twój post to podręcznikowy OT. Chcesz kogoś pouczać, najpierw zajmij się swoimi postami. Kosz

Dokładanie tak jak piszesz - tacy goście jak Ty powinni być zablokowani :slight_smile:

Wracając do tematu - zapoznaj się się ze strona, którą używasz, narzędzia do tego masz przed nosem. Jak się domyślam, to u tego kogoś też będziesz miał dostęp do internetu?

Jeśli tak to wystarczy wysłać do niego linka z obrobioną trasą a u niego po kliknięciu cała trasa będzie widoczna no i przystępujesz do drukowania.

Np. http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s … 4.0625&z=7

Drugi sposób - robisz zrzuty ekranu, odpowiednio kadrujesz, łączysz np. w jeden duży plik, nagrywasz np na CD lub wysyłasz mailem i drukujesz.

PS. W temacie pytań się nie zadaje :wink:

Drugi sposób chociaż skuteczny to jednak czasochłonny i wydaje mi się że nie będzie zbyt optymalnym rozwiązaniem w tym przypadku :slight_smile:

Pozdrawiam

Czasochłonny? Robiłem w ten sposób bratu mapkę drogową Łódź - Maidenhead (niedaleko Londynu) - zajęło mi to 10 minut + kilka minut drukowania, powiększenie dość duże, zmieściła się na 5 arkuszy A4