Zapisywanie dat sprawdzianów, kartkówek itp


(niesuszek) #1

Poszukuje Polskiego programu dzięki któremu będę mógł zapisać spr., kart. itp., które będzie mnie powiadamiało codziennie o zbliżającym się wydarzeniu, a nie dzień przed.


(Le_mar) #2

Windosw Live, kalędarz może Cię powiadomić o wydarzeniu nawet 5min. przed (1godz., 45min , itd.)

a Messenger powiadomi dżwiękiem.


(niesuszek) #3

a jakiś inny program ?


(MaRa) #4

Jakikolwiek kalendarz.

Chyba wszystkie mają opcję pokazywania rozkładu dnia, tygodnia miesiąca. Nawet te w telefonach komórkowych czy odtwarzaczach MP3, w dodatku opcję synchronizacji z kalendarzem w komputerze.

Na pierwszy rzut oka widać, że coś jest danego dnia czy tygodnia. Niektóre pozwalają na oznaczanie kolorami różnych typów wydarzeń.

Vista ma już wbudowany kalendarz, Office do wersji 2003 ma Outlooka, Microsoft Works dodawany niegdyś do gazetek itd.

Chyba jakiś kalendarz był kiedyś jako wtyczka do przeglądarki Mozilla (jeszcze nie było Firefoxa), może coś będzie do Thunderbirda, trzeba poszukać na stronie Mozilli.

W końcu webmaile często mają kalendarze, np. Google Mail, Live/Hotmail itd.


(kamil_w) #5

Oj źle zatytułowałeś temat, ale podejrzewam, że sam nie wiesz czego szukasz :wink:

Otóż potrzebujesz dobrego programu typu PIM. Zainteresuj się EssentialPIM Free, który jest dostępny na dobreprogramy.pl Dla zwykłego smiertelnika wystarczy. Jest jeszcze wersja Pro w/w programu, która m.in. ma możliwość "przyklejania" kolorowych notatek do pulpitu, synchronizację ze smartphonem i palmtopem, zdalną obsługę przez internet dla wieku użytkowników i jeszcze sporo innych funkcji.