Zapisywanie zbuforowanych filmików YouTube

Witam, czy jest możliwość zapisu zbuforowanego filmiku na YouTube na dysku, albo jakiś inny sposób, żeby móc go potem obejrzeć offline (do Chrome)?

Pamiętam, że kiedyś można było cofać lub wyłączyć przeglądarkę i włączyć ponownie, a film był zbuforowany nadal, nie wiem czy to byłą funkcja YouTube, czy przeglądarki (chrome), ale przydałoby się to teraz.

Trochę stary wątek ale spróbuj wtyczka-chrome-aby-pobierac-youtube-t391450.html Zajrzyj jeszcze tu http://lifehacking.pl/2013/01/08/how-to … xtensions/

Dzięki, ale oba pobierają filmy, a nie o to mi chodzi. Czasami włączę parę filmików i potem jakiegoś nie mam czasu, lub mi się nie chcę oglądać, a przy ponownym włączeniu muszę ładować ponownie. Chodzi mi o to, żeby taki zbuforowany już film można było w jakiś sposób zapisać. Pamiętam kiedyś wystarczyła wtyczka w której można było przeglądać pliki cookie i tam były już zbuforowane filmy youtube. Nie było to najwygodniejsze rozwiązanie, ale działało, niestety teraz nie za bardzo…

-gdzies było o dodawaniu filmów do Playlisty i oglądaniu ich w innym czasie. Być może o to Ci chodzi ale nie poczytałem tego dokładniej.

Dodawanie filmów do “Do obejrzenia”? Bo jeżeli tak to tylko, żeby można było sobie przypomnieć, że chcieliśmy obejrzeć jakiś film, ale nadal trzeba cbuforować. Znalazłem jakiś program i go pobieram pobieram, nazywa się VideoCacheViever od Nirsoftu, może zadziała.

Pod odtwarzaczem YT jest “Dodaj Do” Może to jest ta Playlista, nie drążyłem tego :frowning:

No i tam możesz dodać do tej playlisty “Do obejrzenia” lub “Ulubione”. Nic to nie daje. YouTube nie pozwala zapisać już załadowanego filmiku, a jedynie pobrać od początku (to co dałeś wcześniej).

Program o którym mówiłem na początku działał, teraz coś nie za bardzo bo odtwarzacz wywala błędy. Jutro jeszcze spróbuję się tym pobawić, dzisiaj mi się nie chce.

EDIT: Jednak postanowiłem teraz poszukać innego programu i znalazłem - klik Jak na razie wygląda na to, że działa dobrze, można od razu zapisać filmiki, nawet takie które zamknęliśmy (tylko w aktywnej sesji w przeglądarce).