Zaplanowane zadania - wychodzenie z wstrzymania

Mam nietypowy problem. Mianowicie, ustawiłem sobie w zaplanowanych zadaniach wchodzenie komputera w san wstrzymania (bądź hibernacji, nie ma znaczenia) o określonej godzinie. Parę godzin później mam ustawione wznawianie pracy komputera. Wznowienie zrealizowałem na zasadzie uruchomienia pustego bat’a i zaznaczeniu opcji “wznów pracę komputera, aby wykonać to zadanie”.

Wszystko jest na pierwszy rzut oka ok, poza jednym szczegółem. Komputer przechodzi w stan wstrzymania (lub hibernacji), o określonej godzinie budzi się, wykonuje pustego bat’a i tutaj jest problem, gdyż po ok 2min od tego zdarzenia znów wchodzi w stan wstrzymania. Jak zrobić aby tego nie robił? próbowałem już chyba wszystkich opcji zaplanowanych zadań ale nic nie pomaga. Wygląda jakby kontynuował tamto zadanie. Opcja “zatrzymaj zadanie gdy jest ono uruchomione przez: …” nie rozwiązuje problemu.

Windows XP, SP3.

A spróbuj tego programiku:

http://www.dobreprogramy.pl/KM-Wakeup,P … 11987.html

Chyba nie będzie wyjścia jak skorzystać z tego. Swoją drogą, to chyba jedyny soft który ma zarówno wyłączanie jak i włączanie PC’ta. Dzięki :).