Zapomniałem hasła do Gadu-Gadu a nie pamiętam maila

Witam ,

zapomniałem hasło do gg i tak samo nie pamiętam maila ponieważ miałem opcje zapamiętaj hasło i zapomniałem jest jakiś sposób by odzyskać ? Program która np. pozna że z tego komputera korzystano i mi da hasło ?

Sprawdź coś takiego:

http://www.dobreprogramy.pl/GG-Tools,Pr … 12807.html .

Jeżeli nie uda się przy pomocy ww. programu, to pozostaje kontakt z GG: http://info.gadu-gadu.pl/kontakt, proponuję opisać w czym rzecz, być może uda się odzyskać konto.

Niestety GG chyba nie przechowuje danych użytkownika w plikach konfiguracyjnych w czystej postaci (tj. w postaci hasła takiego jakie, Ty wpisujesz, być może w formie zaszyfrowanej). Możesz wykonać kopię zapasową profilu Gadu-Gadu, jeżeli w chwili obecnej posiadasz zainstalowany komunikator i skonfigurowane konto. W tym celu: Start - Uruchom - %appdata% - OK - katalog Gadu-Gadu 10.

jezeli program co wyzej nie pomoze skontaktuj sie z GG. Ja tak mialem, skontaktowalem sie z nimi… musisz bardzo dokladnie opisac swoj problem… ja opisalem go na pol strony, zweryfikowali mnie ze to faktycznie moje konto a nie ze probuje oszukac… po czym dostalem link w ktorym moglem wpisac swoje nowe haslo

A w jaki sposób mogę się z nimi skontaktować ??