Zapomniałem hasła do wifi i nie wiem jak zmienić

(Sebao124) #1

witam. mam liveboxa z wifi nie znam hasła do wifi. ID i PIN mam nie wiem próbowałem kilka sposobów ale nie pomogły bardzo proszę o pomoc z góry dzięki

(TrAfFiC1618) #2

z tyłu urządzenia jest taki przycisk jak reset. przytrzymaj go przez ok 10s i wtedy zrestartuje się do ustawień domyślnych gdzie na wifi hasła już nie ma. po tej operacji musisz ponownie ustawić livebox'a

(Rupertm) #3

Wpisujesz w przeglądarce 192.168.1.1potem hasło admin login admin i jesteś w menu potem sieci bezprzewodowe albo podobnie już nie pamiętam dokładnie szyfrowanie weź wpa2psk tkip i hasło sobie ustaw sam jakie chcesz a tu konfiguracja http://www.orange.pl/kid,4002234823,id, ... ticle.html

(Mygomoku) #4

A na pewno zmieniałeś hasło bo jak nie to na liveboxie masz klucz wep:)

(roobal) #5

ESBEK340 , na forum piszemy w języku polskim, w związku z tym należy korzystać z polskich znaków diakrytycznych (ą,ę,ć,ł,ń,ó,ś,ź,ż), proszę poprawić swoje posty oraz tytuł wątku, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

(Sebao124) #6

nie zmieniałem bo ja nie zakładałem i nie wiem jakie jest to hasło a klucz WEP może pasować ? ale znowu jest bardzo długi więc nie wiem

(Mygomoku) #7

Hasłem do liveboxa jest ten bardzo długi klucz WEP. Więc jeśli nie zmieniałeś to własnie to jest hasłem

(roobal) #8

Jakiś komputer jest podłączony do tej sieci bezprzewodowej?

(Sebao124) #9

wiecie co wielkie dzięki najpierw zrobiłem tak jak polecił XXMarko ale nic nie wyszło z tego i przypadkiem zobaczyłem w konfiguracji zakładkę sieć bezprzewodowa z ciekawości oczywiście wszedłem oczywiście zabezpieczenia były włączone oczywiści wyłączyłem i wyłączyłem tryb filtracji MAC wielkie dzięki