Zapomniałem hasła do wifi i nie wiem jak zmienić

witam. mam liveboxa z wifi nie znam hasła do wifi. ID i PIN mam nie wiem próbowałem kilka sposobów ale nie pomogły bardzo proszę o pomoc z góry dzięki

z tyłu urządzenia jest taki przycisk jak reset. przytrzymaj go przez ok 10s i wtedy zrestartuje się do ustawień domyślnych gdzie na wifi hasła już nie ma. po tej operacji musisz ponownie ustawić livebox’a

Wpisujesz w przeglądarce 192.168.1.1potem hasło admin login admin i jesteś w menu potem sieci bezprzewodowe albo podobnie już nie pamiętam dokładnie szyfrowanie weź wpa2psk tkip i hasło sobie ustaw sam jakie chcesz a tu konfiguracja http://www.orange.pl/kid,4002234823,id, … ticle.html

A na pewno zmieniałeś hasło bo jak nie to na liveboxie masz klucz wep:)

ESBEK340 , na forum piszemy w języku polskim, w związku z tym należy korzystać z polskich znaków diakrytycznych (ą,ę,ć,ł,ń,ó,ś,ź,ż), proszę poprawić swoje posty oraz tytuł wątku, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

nie zmieniałem bo ja nie zakładałem i nie wiem jakie jest to hasło a klucz WEP może pasować ? ale znowu jest bardzo długi więc nie wiem

Hasłem do liveboxa jest ten bardzo długi klucz WEP. Więc jeśli nie zmieniałeś to własnie to jest hasłem

Jakiś komputer jest podłączony do tej sieci bezprzewodowej?

wiecie co wielkie dzięki najpierw zrobiłem tak jak polecił XXMarko ale nic nie wyszło z tego i przypadkiem zobaczyłem w konfiguracji zakładkę sieć bezprzewodowa z ciekawości oczywiście wszedłem oczywiście zabezpieczenia były włączone oczywiści wyłączyłem i wyłączyłem tryb filtracji MAC wielkie dzięki