Zapomniałem hasła - jak je zdobyć?


(Lexior) #1

Witam. Mam windows mobile 6,1 w telefonie htc diamont 2. Zmieniłem ostatnio hasło a teraz go zapomniałem. jest ono cyfrowe i bardzo długie. pamiętam tylko że wpisywałem jednym ciągiem wielokrotności liczby 2 (2481632641282565121024... itd). Po kilkukrotnemu wpisaniu błędnego hasła kolejny raz mogłem je wpisać po 2 minutach. kolejnym razem czas oczekiwania podwoił się. w efekcie mam teraz czekać już ponad 2 godziny (128 minut). MOJE PYTANIE: czy jest jakiś sposób na zdobycie tego hasła? jak można zrobić soft-reset? Jestem w stanie sobie wszystko jeszcze raz poustawiać i przywrócić pliki z kompa. Proszę o pomoc, z góry dziękuję.


(pakierhakierxd) #2

Tu masz opisane po angielsku + przedstawione obrazki

http://www.hardreset.eu/htc_touch_diamo ... et_en.html

a tu masz przetłumaczone przez google translator

http://translate.google.pl/translate?js ... et_en.html


(Lexior) #3

Dzięki, ale nie wiem gdzie jest u mnie przycisk enter. Przypuszczalnie podałeś mi instrukcje do HTC Diamont 1. Mój tel. wygląda tak mda-compact-v-era-telefon-490.jpeg


(Crow86) #4

Instrukcję jak wykonać hard lub soft reset masz tu: http://www.hardreset.eu/htc_touch_diamo ... et_en.html

Hard reset na pewno będzie skuteczny, ale spowoduje przywrócenie telefonu do stanu w jakim był tuż po zakupie, innymi słowy wymaże wszystkie Twoje ustawienia, kontakty (jeśli ich nie zbackupowałeś) i pliki znajdujące się w pamięci telefonu (nie w pamięci zewnętrznej)


(pakierhakierxd) #5

Może tak

http://samsung24.com.pl/porady-i-artyku ... ows-mobile

albo tak

http://pdaforum.pl/viewtopic.php?f=47&t=952


(Lexior) #6

Dziękuję, mam już telefon po resecie. Byłem wcześniej w serwisie, powiedzieli, że trzeba wgrać od nowa Windows Mobile, kosztuje to ok 90 zł i trwa 3 dni robocze. Dzięki wam to zaoszczędziłem!

Jeszcze raz dziękuję i pozdrowienia!