Zapomniałem hasła na Allegro

Witam wszystkich :slight_smile: Założyłem sobie wcześnie konto na allegro.pl ale przez dłuższy czas nie używałem z konta i zapomniałem hasła. Nie ustawiłem sobie przypomnienia. I co mam teraz zrobić? Czy można założyć drugie konto na ten sam adres? Poradźcie mi coś :slight_smile: Pozdrawiam

Zgłosić do supportu Allegro.

http://www.allegro.pl/contact/contact.php?topic=26

Jak tak zrobisz dostaniesz bana na obydwa :stuck_out_tongue:

Tylko że ja w ustawieniach nie podałem panieńskiego nazwiska matki. I chyba nic nie da się zrobić :frowning:

Tak czy inaczej skorzystaj z porady, którą podał fiesta. Jest to jedyny sposób na odzyskanie konta.

Już napisałem do nich, zobaczę co mi odpiszą :slight_smile: Dzięki za pomoc :slight_smile:

fiesta , Zbyniek , Kont na allegro na te same dane rejestracyjne (tylko różne loginy) możesz mieć nieograniczoną ilość, jest to całkiem legalne i zgodne z regulaminem. Podstawowym ograniczeniem jest tylko to aby nie brać udziału za pomocą jednego konta w aukcjach innego swojego oraz jeśli jedno z nich zostało zawieszone np. za nie płacenie należnej prowizji to zawieszą też pozostałe.

Czyli mimo to mogę założyć drugie konto na ten sam adres i legalnie z niego korzystać?

Zbyniek , A co napisałem wcześniej? :wink:

Jeśli nie wierzysz sprawdź regulamin: http://www.allegro.pl/country_pages/1/0 … .php#rule2

cedar , masz rację, choć wydawało mi się że jak się rejestrowałem parę lat, regulamin mówił zupełnie co innego.

fiesta , Mógłym na ten temat dyskutować, mało kto zwraca na to uwagę czytając ( mało kto go czyta :wink: ) regulamin, jednak nie będę się upierał czy nie było inaczej, ważne jak jest obecnie.

Napisałem już do supportu, może uda się jeszcze to konto uratować:) a jeśli nie to trzeba będzie założyć drugie :slight_smile:

Dodane 09.09.2009 (Śr) 11:20

Przed chwilą dostałem od nich maila że muszę im przesłać kserokopie dowodu osobistego aby odblokowali mi opcję ''Ustalenia nowego hasła" i to jest jedyne wyjście aby uratować konto. Jak myślicie wysłać im to, czy założyć drugie konto?

Wyślij im, po co się bawić w nowe konto? Zresztą jak chcesz :slight_smile:

BTW wystarczy jak prześlesz im ksero mailem, nie musisz wysyłać listów.

Oni akceptują tylko wysłane pocztą. Żadne mailem itd…

Wyślij ksero a jeśli zależy Ci już na możliwości zakupu/sprzedawania zanim odblokują to możesz założyć nowe.