Zapomniałem hasła na gg

cześć więc tak w ustawieniach dałęm hasło do gg nie to ogólne tylko to przy wchodzeniu na gg (chyba wiecie oco chodzi)

i nagle zapomniałem tzn zawsze miałem takie same ale nagle nie wchodzi możliwe że coś tam przed wyjazdem zmieniałem

i teraz moje pytanie czy moge jakoś się dowiedzieć jakie miałem tamto hasło

głównie chodzi mi o liste kontaktów

Ściągnij GaduReader. Mały programik, ale pomoże odzyskać zapomniane hasła. :mrgreen:

proponuję skorzystać z programu GG Password Reader [249 KB, ZIP] (http://members.chello.pl/s.kochanowski/ … Reader.zip). w katalogu “C:\Documents and Settings[nazwa użytkownika]\Gadu-Gadu” znajduje sie plik config.dat. Tam jest zapisane to hasło. Użyj programu GG Password Reader i będiesz miał hasło.

Pozdrawiam

dzięki :slight_smile:

A ja zapomniałem hasła do Mbank ;/ znacie jakieś programy, aby przypomniały mi hasło ?

BiałyPL i paxer skąd wiecie czy on nie chce się komuś włamać na GG ?(siostra,brat,mama) :?

lol_pop przecież jest opcja ponownego wysłania hasła na emaila podanego przy rejestracji nowego konta gg,więc w czym problem ??

ale do tego hasła nie ma e-maila

jest e-mail ale do ogólnego hasła (nie wiem jak to napisać chyba wiecie oco chodzi )

ale dzięki

znam swoje hasło i siostry :P:P

100% pomoże :lol:

nie,nie wiem o co CI chodzi,jest jeden email do jednego hasła,coś kręcisz :^o

lol_pop nie chodzi o hasło do konta na GG tylko do profilu GG na kompie. Hasła do profilu na kompie nie da się wysłać na maila.

eee,to ja nie wiem ocb :stuck_out_tongue:

Jest to dostęp do PROGRAMU gg zabezpieczony hasłem

Wystarczy przeinstalować gg i hasła do profilów się skasują

Hasło jest zapisywane w pliku config.dat

Mając ten plik można użyć któregoś z programów: GG Config Reader lub GG Password Reader i hasło powinieneś poznać…