Zapomnialem Haslo Uzytkownika

Wlasnie tak jak w tytule nie pamietam hasla uzytkownika wiec nie moge dostac sie do mego kompa … Czy jest jakis sposob by sie dostac do kompa ?? … Windows XP . Z gory dzieki …

jak mozna zapomniec hasal do komputera :wink: napewno chesz wejsc do swojego kompa? :smiley:

Przypomnieć sobie hasło.

Nie powiemy ci jak to zrobić z prostej przyczyny. Inni mogą to inaczej wykorzystać.

Niestety mozna … pare dni temu bylem troche na gazie … i chcialem siostrze zrobic na zlosc zeby nie grzebala mi w moich sprawach i co … zapomnialem co wpisalem … prosze o Pomoc … komputer jest moj !!

Złączono Posta : 04.11.2005 (Pią) 18:12

Lazikar … a moglbys mi na maila wyslac jak to zrobic ???

ja wiem ja to zrobić wpisać format c:

albo możesz spróbować w trybie awaryjnym wejść jako administrator (jeśli tam nie ma hasła) lub możesz wejść jako gość

ja wiem ja to zrobić wpisać format c: … tzn jak format c ?

W trybie awaryjnym probowalem ale nie wyszlo … Jako gosc znaczy jak ?? nierozumie za bardzo

Jako gość nic nie zrobisz. Musisz zalogowac się jako Administrator.

Zastanawiam się czy nie możesz wejsć do swojego konta czy na konto o nazwie Administrator???

a skąd teraz piszesz skoro nie możesz włączyć komputera??

Nie moge do swojego konta sie dostac tzn:

Przy wlaczaniu kompa pojawia sie okienko i trzeba wpisac haslo zeby sie dostac do strony glownej ( Deskopt )

Złączono Posta : 04.11.2005 (Pią) 18:27

Pisze od kuzyna z kompa

Własnie pisałem pod numer gg który masz i okazuje sie ze siostrze żadnego kompa nie zablokowałeś bo ona z niego pisze.

Prosze o wyjasnienia na PW

Zamykam

ale masz ekran powitalny tak że widać obrazek i wtedy klikasz ipodajesz haśło czy jest tak że pisze nazwa użytkownika i hasło jak możesz wpiywać nazwę użytkownika to wpisz gość