Zapomniana nazwa maila

Czy da się odzyskać nazwę emaila na gmailu skoro pamiętam na nie hasło i nazwę użytkownika jaka powstała na YouTube z tego konta?
Wiem, że zawsze przy zakładaniu konta, dodaje się też jakiś dodatkowy adres e-mail, przeszukałem wszystkie moje inne maile i nie ma na żadnym z nich coś o Gmailu.
Jest to w ogóle możliwe by odzyskać nazwę gmaila?
Mam telefon po ustawieniach fabrycznych i na telefonie mialem inne konto google na gmailu niż na komputerze. Ale zapomniałem jak się nazywał ten mail na telefonie. Próbowałem w opcji odzyskania wpisując nazwy maili, które być może były wpisywane za pomocnicze, ale żaden z nich nie zadziałał. Nawet numer telefonu nie działał.
Co mam zrobić?

Nie wiadomo, jak dawno, nie wiadomo, jaka przeglądarka i system.

Sprzed lat, to mogą być zachowane loginy np w firefoxie. Pobiera się programik http://www.nirsoft.net/utils/passwordfox.html
DoXP, VISTY, Windows 7 i Windows 8 - Na dole strony jest spolszczenie i sam program. Olewa się ostrzeżenia, bo program ma dużo wykrywania, ale od 11 lat bezpieczny u mnie ma paru systemach.
Wypakuj, zawartość spolszczenia wklej do folderu programu, potem usuniesz zipy i folder spolszczenia - pozostanie niecałe 100KB programu.
W menu opcje zaznacz - “pokaż stare hasła”. To zobaczysz, czy nie uchował się stary login gmaila.

Na telefonie to jest. Przeglądarka Google Chrome. Wczoraj odebrany z serwisu.

Pytanie o konto chrome, o synchronizację.
Do chroma też jest programik http://www.nirsoft.net/utils/chromepass.html
Po spolszczeniu - Też ma w opcjach “Pokaż stare hasła”.

Ale czy po ustawieniach fabrycznych pojawia się tam stare hasła?

Musisz mieć wszystko z chroma na komputerze. W ustawieniach chrome masz pierwsze “zaloguj się w chrome”. No i można mieć jedno chrome na na wszystkie urządzenia.
Ja też po kilku latach patrzę - a uchował się login do konta pocztowego na onecie
Gdy choć raz wszedłeś z komputera na to konto gmaila - to może będzie do odzysku. Tą drogą szedłem.
Takich apek do odzysku loginów na telefon - nie znajdziesz.

Mam telefon po ustawieniach fabrycznych i na telefonie mialem inne konto google na gmailu niż na komputerze.

Jak na komputerze nie ma śladów to z telefonu po przywracaniu też nie ma czym wyciągnąć ;/

1 polubienie

A jak wejdziesz w nazwę użytkownika n youtube, to nie masz informacji takich jak e-mail na który jest zarejestrowany itp?