Zapomniane hasło administratora

Na komputerze są trzy konta. Dwóch sióstr i gościa. Siostry są głupie i pozakładały sobie hasła, oczywiście jedna mądrzejsza zmieniła drugiej z administratora na ograniczenia, a do swojego hasło zapomniała. Chcę usunąć konta, niestety tylko administrator może. Co zrobić, żeby złamać hasło administratora? Próbowałam przez tryb awaryjny, ale niestety nie potrafię go włączyć, bo wszystko jest napisane po angielsku. Próbowałam również w ‘wyszukaj’ cmd itd. nie działa. Ma ktoś jakiś pomysł jak usunąć hasło admina? System operacyjny to windows XP.

Offline NT Password & Registry Editor: resetowanie hasła logowania

a coś prostszego?

Reinstalacja systemu Windows.

Format, a jak nie oddanie kompa do serwisu i tam po stosownym przekaniu serwisu iż jesteś właścicielem kompa, a nie kimś kto chce się beszczelnie włamać ściągną Ci do hasła w ok. 5 min., może nawet mniej. Na inną poradę nie licz, ponieważ niestety nikt tutaj pewności nie ma, że chcesz zdjąć hasło w dobrej wierze, a nie w celu włamania i kradzieży danych czy jakimkolwiek bądź innym celu.

Jeśli nikt nie kombinował z jakimś szyfrowaniem dysku to phcrack-xp-livecd_linux znajdzie ci wszystkie hasła.

I co ważne hasła nie zostaną skasowane.

ophcrack znajdzie hasła poniżej 15znaków bez znaków specjalnych. O ile nie ściągniesz terabajtów tablic tęczowych :))