Zapomnieliście dodać artykułu!

Witam,

Chciałbym tylko podpowiedzieć, że “dobrze by było” gdyby na waszym portalu była większość informacji związanych z tematyką DARMOWEGO oprogramowania. Myślę, że artykuł poniżej znaleziony na onet.pl zalicza się do tej kategorii, a jeszcze nie ma go na łamach serwisu :

http://wiadomosci.onet.pl/1296728,18,1, … ,item.html

Zalecam update.

a czy wszystko co jest gdzieś indziej musi być na vortalu ???

PS a tak wogóle to tylko po to się zarejestrowałeś???

Nie musi

:o

Hmmm nie to nie nikt nikogo do niczego nie zmusza. Myślałem po prostu, że staracie się mieć jak najwięcej ciekawych newsów, żeby mieć dużą widownię.

Rozumiem, że ten artykuł nie jest wystarczająco “ciekawy”.

o tym co jest na vortalu decydują administratorzy a nie urzytkownicy

No czyli, inaczej mówiąc, nie jest ciekawy ROTFL.

Nie wiem, skąd ten wniosek :slight_smile:

Ujmijmy to inaczej hmmm… “nie odpowiada tematyce vortalu”.

PS.

DObra zresztą to już nieważne, myślałem że nie wiecie o istnieniu tego artykułu i to był Wasz błąd, ale się myliłem. Ten wątek jest nieaktualny.

Bo kolega bardzo duzo komantarzy pisze na Vortalu.

PS: Nie pojawiły sie ostatnie bo tych co piszesz do nas nie publikujemy. :wink:

Cool. To wiele wyjaśnia.

Odgrzewanie tematu :slight_smile:

Czasami pojawiają się na wortalu newsy o tym, że jakieś iasto/instytucja przeszła na produkty Open Source i później w komentarzach widać jak ludzie krzyczą, że w Polsce kasa jest wydawana tylko na produkty MS.

A tutaj proszę:

http://biznes.linux.pl/?id=news&show=3184

Może wartoby zamieścić to na wortalu

Warto to zrobić komentarze na logowanie żeby dzeciarnia z piaskownicy nie zaśmiecała idiotycznymi tekstami :!: bo jak narazie to komentarze służą tylko do gnojenia ms i wznoszenia nad niebiosa jaki to linuks jest super :evil:

BuBos18 , chyba tylko te komentarze zauważasz, bo z tego co widzę, jest po równo komentarzy które “gnoją” Windowsa i wychwalają Linuksa i na odwrót.

Mam okazje je aktywowac i jest to prawda.

Walka na słowa jest wyrównana.

Dość ciekawe, złych opinii na temat linuksa jest znacznie mniej :!:

A co Ci to da ??

Na forum można pisać tylko po zalogowaniu a popatrz co się dzieje. Taka sama wolna amerykanaka jak na vortalu.

Pozwoli ograniczyć w pewnym sensie ten proceder.

Komentarze sa przegladane więc jak narazie takiej potrzeby nie ma.

Co do tego mam pewne wątpliwości, ale w sumie to nie moja sprawa, szkoda mi tylko że taki vortal zostaje zawalony debilnymi komentarzami.

Wątpliwości sa nieuzasadnione.

Możesz mi wierzyć wiele jest kasowanych. I tak jest duża selekcja.