Zapora Comodo 4.1.150349.920 wasza ocena

Ta nowa wersja tej zapory Comodo jest dziwna … w marcu zainstalowałem ją na laptopie Acer, co spowodowało kompletne zamrażanie sie systemu Win Vista Home Premium, zapora blokowała jakieś ważne dla systemu procesy, przez chwile sie przestraszyłem nawet że to może awaria laptopa dlatego odinstalowałem tę zaporę.

Dlatego mam na stacjonarnym pc zainstalowaną starszą wersje zapory Comodo 3.14.147648.588, wyskakuje komunikat o możliwej aktualizacji do nowej wersji.

Pytanie do was jak chodzi ona z nowymi aktualizacjami na Win XP SP3 ?

W miedzy czasie w ramach darmowego upgrade’u przeszłem na laptopie z systemu Win Vista Home Premium do Win 7 Home premium

Też jestem ciekaw jak nowe Comodo chodzi na laptopach z Win 7 ?

Najlepsza zapora na laptop z Win 7 ?

Najlepsza zapora do stacjonarnego pc z Win XP SP3 ?

Wiem że nie ma idealnej zapory, ale wasze ulubione subiektywnie zapory na pewno jakieś są :wink: :wink:

Ja mam ją na Win 7 x64, x86, na XP x86 i wcześniej na Viście x86.

Nigdy nie miałem z nią problemów.

Korzystam tylko z firewalla bo reszta wchodząca w skład CIS nie jest mi potrzebna, dlatego też nie mogę wypowiedzieć się na temat całego IS.

Firewall od Comodo wg. jest najlepszym rozwiązaniem na domowe biurka.

no i używam sobie już trochę nową wersje i zastanawia mnie to że firewall nie blokuje wogóle połączeń, ciągle mam że firewall zablokował do tej pory “0” włamań, a Defense działa jak wcześniej. Też macie ciągle te zero ?

Dodane 11.06.2010 (Pt) 21:51

już sam sie doczytałem że trzeba zaznaczyć opcje zapisywania zdarzeń w dzienniku, poniżej wszystko jest opisane jak skonfigurować, przetestować różne ustawienia

http://forums.comodo.com/polski-polish/ … 66.15.html