Zapory ''ogniowe''


(Onimusza666) #1

Witam!Do tej pory używałem Zapory Ashoompo i byłem zadowolony,ale podczas czyszczenia rejestru coś wyczyściłem i ashoompo zaczęła się psuć .Zainstalowałem chwalone Comodo-może i dobra,ale bardzo denerwująca(może moja wina ,nie znam na tyle Angielskiego ,żeby grzebać w ustawieniach)za dużo ona blokuje np.wkładając płytkę z komputer Świat lub inną z programami trzeba na każdy program co jest na płytce klikać na Allow.

W tej chwili używam Outpust Firewall Pro- i muszę przyznać że jest świetny-po Polsku, czytelnie pokazuje kto próbuje we/wy do systemu,a nawet zdarza się że wyskakuje komunikat że ''udaremniono próbę ataku'' tylko ciekawi mnie czy to prawda czy taki ''pic na wodę" zachęcający do kupna pełnej wersji? Nie zaglądam na Torenty i tego typu stronki-to kto miałby mnie niby atakować!?Piszcie jakie Waszym zdaniem są fajne zapory-najlepiej w naszym rodzimym języku. :lol: SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! !!


(sosen86) #2

Ashampoo jest dobrym wyborem według mnie a tym bardziej wersja pro


(Persifall) #3

ZoneAlarm albo Comodo :slight_smile:


(Mateusz Gracz1) #4

Zone alarm, bo Ashampoo jest niziutko w testach.

Jak nie wierzysz to popatrz tu http://www.matousec.com/projects/firewall-challenge/results.php


(Symoszyn) #5

Witaj

Wedłóg mie dobrze wypada w rodzimym języku PC Tools Firewall Plus. Polecam

http://www.matousec.com/projects/firewall-challenge/results.php


(Onimusza666) #6

Dzięki Wam wszystkim za zainteresowanie ,w chwili obecnej poużywam trochę Outpust Firewall,potem zobaczę Zone Alarm.Comodo miałem-jak dla mnie mocno skomplikowana-może i dobra.