Zapraszamy do aktualizacji do Windows 10!

Jaki ładny opis ma ta aktualizacja http://forum.dobreprogramy.pl/gallery/sizes/6708-kb3035583/large/

Dzisiejszego ranka też pojawiło mi się powiadomienie w tray i rzecz jasna zgodziłem się i zaakceptowałem zarezerwowanie aktualizacji bo jestem ciekaw tego ich nowego dziecka:-)Do 29 lipca-długo jeszcze czekać !

Cześć, cały czas brak u mnie ikonki z możliwością aktualizacji do win10, aktualizacja odpowiedzialna za upgrade jest zainstalowana. Wiecie co może być tego przyczyną?

Pojawiają się losowo u użytkowników z różnych krain świata.

Klikam ikonkę…

Wybieram “Dowiec się więcej w witrynie microsoft.com

 

Ha… Nie wiesz, z jakiej wersji korzystasz? Sprawdź tutaj.

Klik

W tray-u powiedzmy, że rozumiem chociaż irytuje mnie, że pomimo ustawienia na “ukryj” po ponownym uruchomieniu kompa ikonka powraca. Ale w “windows update” to już przesada.

 

post-265939-0-41354900-1433220095_thumb.

Ja po tej akcji wróce do recznego instalowania aktualizacji :wink:

mnie też się na Windows 7 pojawiła ikonka z aktualizacją do Win 10. trochę się zdziwiłem gdy to zobaczyłem i teraz się zastanawiam czy warto aktualizować. jak ktoś ma oryginalnego Windowsa to dostanie bezpłatnie aktualizację, tak? i czy ktoś się orientuje jak ten Win 10 będzie się sprawował na starszym nieco laptopie, na którym nawet Win 7 potrafi bardzo wolno pracować? 

nie podoba mi się ta cała propozycja od Microsoftu. jakieś to wszystko podejrzane :/