Zapraszamy do aktualizacji do Windows 10!

Zobaczcie co mi się pokazało w zasobniku:

 

 

Wystarczy kliknąć, podać swojego maila i czekać aż przyślą ci Windows 10 :smiley:

 

post-54794-0-19777400-1433124999_thumb.p

Też to mam od dzisiaj. :smiley:

Faktycznie, też to mam.  Tylko jak na maila prześlą 4-5 GB, pewnie jakiś link. 

Robin-Otzi: mało tego, nawet jak “ubijesz” proces po restarcie ponownie wyskoczy, odpowiedzialna aktualizacja to KB3035583 , można usunąć i “promocja” przestanie się pojawiać; ale sama aktualizacja tak i tu uwaga: jako WAŻNA…

post-275777-0-54581900-1433132958_thumb.

Tak u mnie też się to pojawiło ale tylko na W 8.1  na W7 nic takiego nie mam a z tego co przeczytałem w sieci aktualizacja odpowiedzialna za to jest zainstalowana na moim kompie z w7

Nie wiem czy wiecie ale przed pokazaniem tego komunikatu, windows zeskanował Wam cały komputer :slight_smile:

Nie tylko pod względem sprzętu ale dosłownie wszystkie zainstalowane aplikacje :stuck_out_tongue: ( niektórych to zbulwersuje).

Już za późno. Do czego im niby aplikacje zainstalowane w systemie?

Zapewne ocenić pod kątem kompatybilności z win 10.

To kiepski ten skaner bo Homeworld 2 nie jest kompatybilny nawet z Windows Vista, trzeba pokombinować żeby go uruchomić.

 

Ich gierki nie interesują. Chodzi o aplikacje które mają wpływ na działanie systemu.

Przykład: GPU-Z - do działania cichaczem instaluje swój wirtualny sterownik :slight_smile: Niekompatybilność mogła by powodować pady systemu.

Piraci podobno też dostali :wink:

Ciekawe, czy do Win8.1Pro dostanę bezpłatną aktualizację do Win10Pro?

Tak.

Podobno tak :wink:

tylko czy u “nich” link zadziała?

 

A kogo to obchodzi? Ich problem.

M$ już się wypowiedział na ten temat, złodziej też dostanie aktualizację, ale nie będzie to równoznaczne z otrzymaniem licencji. To dalej będzie pirat tylko pod kontrolą kuratora z M$ :stuck_out_tongue:

Microsoftowi zależeć będzie aby jak najwięcej osób aktualizowało system, nikt nie będzie patrzył przy instalacji na oryginalność. Co najwyżej potem pojawi się czarna tapeta ze znanym komunikatem, choć bardziej mówi się o znaku wodnym w kontekście windows 10.

Jak byś był tak miły, w którym miejscu w Harmonogramie zadań ?

 

Microsoft->Windows->Setup 

2 poz z nazwa GWX, proces komunikatu tez ma GWX

 

Jeszcze gdzieś w rejestrze widziałem ich wpis o tym czy mają być komunikaty, ale nie pamiętam gdzie bo tych wpisów GWX jak psów, Trzeba by szukać wpisu “WarnOnOpen” dla GWX i sprawdzić jaka wartość wyłącza.

Dzięki. Czyli prościej wywalić “poprawkę”.

 

Można wywalić…

Można zmienić wpis w harmonogramie

Można grzebać w rejestrze

Można pobawić się jego plikami - są w windows->system32->GWX (katalog ukryty)

 

Do wyboru do koloru w zależności jaką kto czuje potrzebę :stuck_out_tongue: