Zapraszamy na HotZlot 2018!

Hej,

No i co roku ten sam scenariusz… :frowning: A już miałem nadzieję, że w końcu się poznamy w realnym świecie…

Oj tam, kwestia wprawy!

Pozdrawiam,
Dimatheus

I stało się - pierwszy zlot DP na którym nie będzie wacka.
Nawet gdybym otrzymał zaproszenie to nie mógłbym się pojawić (dlatego też nawet nie próbowałem szczęścia w otwartej rejestracji)
Milej integracji wszystkim życzę - nie zapomnijcie o wacku :wink:

Pozdrowienia dla @wacek
Oglądaj relację.

Nie mogę doczekać się, aż znów zobaczę wasze mordki po dwóch latach :smiley: tzn dwie osoby z redkacji widziałem w październiku, w Poznaniu na PGA, ale również miło będzie spotkać pozostałych ponad 150 osób :wink:
// ps. Czy ktoś wyrusza z Poznania lub okolic? albo z województwa Lubuskiego?

Ja wybieram sie z Nowej Soli :slight_smile:

Pangrys i RoninPn na pewno :slight_smile:

I dopiero teraz o tym piszesz?

My mężczyźni, nigdy!!

Ja ja mam inny problem. Próbowałem zapłacić przez Pay U, nie znam systemu płatności, więc nie wiedziałem że jako metodę płatności nie można wybrać PayPal albo płatność kartą Visa - nie mam polskiego konta. Teraz dogadałem się z bratem że on zapłaci przez to Pay-U no i klikam w tego maila z płatnością, no i nie da się juz zapłacić bo jest komunikat: Nowa transakcja - oczekiwanie na wpłatę. Teraz pytanie jak to naprawić ?

Mi się komp zwiesił przy płatności i też mam ten sam komunikat. Po prostu zapłaciłem tradycyjnym przelewem.

Napisz na podanego maila.

Tzn tego w domenie hotzlot.pl ?

rejestracja@hotzlot.pl

Jak mogłeś nam to zrobić

1 polubienie

Trafiło się jak ślepej kurze ziarno miejsce w losowaniu, więc chyba żal nie skorzystać. :wink:

1 polubienie

Hej,

Oj, to widzę, że sporo pojawi się osób, których dawno na zlotach nie widziałem. Super!

Pozdrawiam,
Dimatheus

I parę osób których w życiu nie widziałeś :stuck_out_tongue: Cieszę się że będzie możliwość Was zobaczyć :smiley: DP śledzę w sumie parę lat, napisałem zaledwie 4 artykuły które poszły na główną, trochę czuję się nie godzien, ale może nadrobię to jakąś (pre)lekcją taneczną na imprezie jako że w temacie tańca trochę siedzę :wink:

Spooooro nowego narybku :wink:

Ja napisałem tylko parę postów na blogu i pomogłem kilku osobom na forum ze sprzętem. :wink: Cóż…widać nie liczy się ilość, a jakość. :smiley:

@lordjahu “nowy narybek” też nie może się doczekać z poznaniem tych wszystkich DP-owych osobistości. :smiling_imp:

btw. Czy w tym hotelu można płacić kartą? :slight_smile: