Zapraszamy na HotZlot 2018!

Przecież już dwa dni temu dałem @fufus rangę “Uczestnik HotZlotu”.
Zresztą nie tylko jemu, jak ktoś tu poprosi (a był), to daję.

Byłem, zobaczyłem…i nie mogę się doczekać kolejnych. :smiley:

1 polubienie

A więc poproszę :slight_smile:

Dla ścisłości to trzeba dodać nowym zlotowiczom odznakę na portalu, rangę na forum i dodać do grupy “hot-zlotowicze” na forum. Ponadto z tej grupy można by wywalić osoby które usunęły już konto na portalu, bo świecą tam ich anonimowe nicki teraz (no ale to zadanie dla adminów). P.S @Radek68 rangi brakuje też u członków redakcji np. narandill jej nie ma…

No fakt, ale te działania to już nie ja - to robota dla redakcji, czy ew. admina.

1 polubienie

W ogóle po co ta ranga ? :smiley:

Nie mam pojęcia. Ale jest. I chyba cieszy, może nie wszystkich, ale skoro jest… :wink:

Słusznie, pewnie też.

No niech “pomyślę”…może, aby było wszem i wobec wiadomo, kto już zaliczył tą kultową imprezę?

Dzięki za rangę na Forum, teraz czekam na odznakę na Portalu.
Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie.
Pozdrawiam

1 polubienie

W takim razie poproszę.

A ja poproszę dyplom.
A nie, już mam. Sorry.

1 polubienie

taki dyplom każdy może sobie wydrukować :stuck_out_tongue:

Jak wszyscy dostają odznakę to ja też chcę. Przepraszam, zupełnie zapomniałem, że to już mój n-ty zlot.

2 polubienia

@pamix Zapewne jesteś z siebie dumny? A duma zapewne nie jest bezpodstawna? Byłem, widziałem rozumie Cię :stuck_out_tongue: Kto by nie pojechał drugi raz jak pojechał pierwszy? Ps. Miło było poznać :slight_smile:

Czym różni się Uczestnik HotZLotu od HotZlotowicz? :>

To chyba jakaś wariacja obecnej ekipy moderacyjnej…

Nie, to jedyny wybór w panelu u użytkownika. Nie mam pojęcia kto to wprowadził i jak to działa (to znaczy kto to może u siebie ustawić), ale tak jest.

image

U Ciebie @Semtex tak to wygląda:

image

Być może to zależy od grup, w jakich jest dany użytkownik, ale tego nie wiem.

Ja bym wszedł do grupy HotZlot owej i zedytowal wszystkim na taką samą range, pewnie ktoś przy wpisywania po jakimś zlocie tak wpisał i już zostało…

2 polubienia

Troszkę odchodząc od tematu w rangach jest bajzel (pomijając dwie dotyczące tego samego - Uczestnik HotZlotu i HotZlotowicz). Nie wszyscy którzy byli na ColdZlotach mają rangę ColdZlotowicz (np. ja). Nie żebym się dopominał tylko chodzi o konsekwencję, inaczej te rangi są pozbawione sensu.

1 polubienie

Np. ja :slight_smile: