Zapraszamy na HotZlot 2018!

Trochę jest bajzel, gdyż nie da się wybrać kilku “rang”, a tylko jedną - @fiesta - wejdź w swój profil i zobacz co tam masz.

Zwykły śmiertelnik widzi 3 nieedytowalne pola :stuck_out_tongue:

Co ciekawe u Ciebie nie ma możliwości wyboru… ??

image


Posprawdzałem i to nawet by się zgadzało z przynależnością do grup. Ty nie należysz do żadnej (nie wiem dlaczego, ale to robota tylko dla admina), więc i nie można nic wybrać. Ja jestem w dwóch (ColdZlotowicze, HotZlotowicze) i taki też mam u siebie wybór. Semtex jest w tych trzech (ColdZlotowicze, HotZlotowicze, Eksperci) i też ma 3 rangi do wyboru.

No jakbyś miał uprawnienia admina, to pewnie tak byś zrobił, ale na razie ani Ty, ani ja nic nie możemy zrobić.

1 polubienie

Ale widziałem osoby z dwoma rangami.
Pewnie Admini mogą tylko tak ustawić, co nie zmienia faktu że pasowało by zrobić z tym porządek :slight_smile:

2 polubienia

Uczestnik to ktoś, kto dojechał - HotZlotowicz to część społeczności HotZlotwej, np. @Leszek2204 :wink:
PS ‘eksperci’ nie mogą jeździć na HotZlot i ColdZlot :frowning:

Nick może zmienić admin, e-mail w profilu na portalu.

Alias przed nickiem (część osób ma aliasy) niby można ustawić do 30 dni od pierwszego zalogowania w Discourse.

Ale tylko jednorazowo, chyba że coś się ostatnio zmieniło.

Raczej zmieniło, “myślę jak zarobić” zmieniał chyba dwa razy, patrząc na bug z rss (albo druga przez literówkę administracji).

Więc jak zwykle jestem nie na czasie :laughing:

Hej,

Dziwne, bo ja na przykład widzę możliwość wyboru jednego z dwóch tytułów.

obraz

Pozdrawiam,
Dimatheus

W jednej jestem: “Uczestnik HotZlotu”, bo mi się tytuł wyświetla. Nie mam wyboru , bo w żadnej innej nie jestem dodany. To chyba chodzi o to, że dopiero jak mam kilka grup to mogę wybrać, który tytuł mi się wyświetla. A w moim przypadku jest jedna to po co generować wybór :stuck_out_tongue:

Ale się burza zrobiła. Mogę się mylić, ale Uczestnik HotZlotu to jedna z odznak na portalu. Prawdopodobnie kopiuje się ona na forum i każdy może ją zmienić na HotZlotowicz lub inną rangę (zależy kto co ma) . Powoduje to straszny bałagan, bo nie wiadomo, ile tak na prawdę ludzi się przez obie imprezy przewinęło. Na ten temat rozmawialiśmy na zlocie.

@Grzesiekk

Cieszę się, że się podobało. Mam nadzieję, że zobaczymy się za rok i wymienimy przynajmniej kilka słów, bo w tym roku się chyba nie udało.

Nie, Ty nie należysz (na forum) do żadnej grupy i pewnie stąd brak wyboru.

Już wiem, że “Uczestnik HotZlotu” to ranga wprowadzana ręcznie (każdemu można ją nadać, jak zresztą i każdą inną, jak np. słynny “Zespół Antykonfliktowy”…), natomiast HotZlotowicz i ColdZlotowicz to ranga automatyczna (do ustawienia w profilu), gdy użytkownik zostanie dodany do odpowiedniej grupy.
Kto to robił nie wiem (choć podejrzewam…), dlaczego niedokładnie też nie wiem; są osoby będące na poprzednich Zlotach, a niebędące w grupach.

1 polubienie

“Uczestnik HotZlotu” to tytuł zmigrowany ze starych skryptów forum, kiedyś nie było grup HotZlotowicz/Cold, musiały zostać utworzone w czasach IPB, prawdopodobnie na potrzeby subfor związanych z tymi grupami, bo przez chwilę do danych for mieli dostęp tylko posiadacze odpowiedniego “bagażu”, czytaj być w danej grupie. Myślę, że to cały sekret. Obecnie forum nadaje tytuł przez przynależność do jednej/wielu grup. Dodatkowo Admin/Mod może chyba ograniczyć wyświetlanie per User, w moim wypadku na moje życzenie nie pojawia się ranga “ekspert”.

1 polubienie

@Semtex - PW

Ta dyskusja o odznakach będzie się chyba ciągnęła do kolejnego zlotu :smiley:

2 polubienia

Zawsze jest jakieś wytłumaczenie.
:wink:

Liczmy :wink: na to:

Właśnie się tym zajmuje :slight_smile:

1 polubienie