Zapraszamy na HotZlot 2018!

Będzie oficjalne info na stronie głównej ??

1 polubienie

Będzie razem z zaproszeniami :slight_smile:

Z zaproszenia można korzystać jak widzę do 31 sierpnia także luz. Do 17 sierpnia dam radę.

.{trolololo}

1 polubienie

@tomekb W mailu z zaproszeniem jest błąd w dacie która informuje że ważność priorytetowego zaproszenia kończy się 31 sierpnia :wink:
Tak czy inaczej dziękuję za zaproszenie, ale można je przesłać komuś innemu. Szkoda żeby miejsce czekało na koniec rejestracji skoro nie planuję się rejestrować.

edit.
@LORDEK ubiegłeś mnie :stuck_out_tongue: Za długo pisałem :wink:

1 polubienie

Bardzo mnie cieszy ten termin i to, że się nie pojawię z powodu bycia gdzieś nad Morzem Czarnym.
Tak więc spełniła się przepowiednia mistrza od bólu dupy o moją roczną aktywność :stuck_out_tongue:

Nie chcesz, czy nie możesz?

Też chciałem napisać w sprawie dat :smiley: Będzie drugi e-mail z poprawką ? :slight_smile:

Swoją drogą dziękuję za zaproszenie, ale niestety nie mogę skorzystać ze względu na zdrowie.

Jeszcze nie wiem czy będę. Mam dylemat w postaci chcę, a “na drugi koniec Polski samego Cię nie puszczę na dwa dni!”, także ten… No i kwestia właśnie dojazdu + fakt, że dwa tygodnie później jadę na urlop.

1 polubienie

Przygoda :slight_smile: Planuje dojechać z Wrocka do Sterdynia a potem po zlocie do 3city. Bez auta to będzie przygoda na miarę “Podróży za jeden uśmiech” :wink:

ps. Po drodze sobie jeszcze wymyśliłem dwa dni w Warszawie ale póki co nie ma chętnych na taki preZlot :wink:

2 polubienia

uffff daleko macie ten HZ 2018 od domu to prawie 600 km.

1 polubienie

Nie czuję się na takich dużych imprezach :wink:

Ja połączenie Dom - > Warszawa (łącznie 1200 km) mam, ale żony z oseskiem nie zostawię, więc może za rok…

Dziękuję za zaproszenie, muszę to przemyśleć.

1 polubienie

Wielkie podziękowanie za zaproszenie , na pewno przyjadę :slight_smile:

1 polubienie

A zaproszenie dostałeś?


Mnie cieszy ten termin, to akurat podczas mojego urlopu, może nie będzie tak upalnie jak teraz (jak ja nienawidzę upałów!!! image :wink: ), no i w końcu trochę bliżej, niż na drugi koniec Polski. :slight_smile:
A samo miejsce wygląda naprawdę atrakcyjnie! :smiley:

Dziękuję za zaproszenie, z chęcią przyjadę :slight_smile:

1 polubienie

Jest. :slight_smile:

Nie wiem jak będzie ten wyglądał, ale poprzednie warte były tego, aby jechać na drugi koniec Polski. Ja Cię namawiam, bo i sesje techniczne (do dziś pamiętam serwery HP z drugiego Zlotu, czy dyskusje o Viście z któregoś późniejszego, jak i wiele innych), rozmowy z ludźmi przy piwie (i nie tylko) w tym z redakcją na temat portalu i forum (i też nie tylko), jakieś dodatkowe atrakcje typu drony, łaziki “Marsjańskie”, ognisko, jakiś zestaw powitalny, do tego relaks w basenie czy saunie (jak ktoś lubi)… oj dużo tego było.
I też pamiętam różne komentarze w domu w podobnym tonie co piszesz, no ale gdyby miały one jakąś podstawę, no to rozumiem, ale tak?
U mnie, z racji mojej pracy, to jak wyjazd służbowy! Ba, raz nawet naprawdę miałem delegację na Zlot. :slight_smile:

Prawie 700KM przez DK10 :slight_smile: Pozwólcie, że do końca lipca się określę. W każdym razie z góry dziękuję zaproszenie.

Przyszedł mail i zaraz korekta, że nie do 31 sierpnia, tylko do 31 lipca. Mnie nie takie buraki wychodzą :wink:
A kto by mnie brał z całym moim szpitalem domowym?
Pewnie - zazdroszczę.
Jedźcie wszyscy!

1 polubienie