Zapraszamy na HotZlot 2018!

Rozumiem, szkoda. Choć z drugiej strony… na Zlocie były osoby na wózkach, były osoby z poważnymi chorobami, także “ten tego, wiesz”… :slight_smile:
Ja na jeden ze zlotów też prawie nie pojechałem z powodów zdrowotnych. Koniec końców poprosiłem o osobny pokój, co praktycznie wtedy było warunkiem, abym pojechał, dostałem i też było fajnie. :slight_smile:

2 polubienia

Wszystko fajnie, zaproszenie jest, ale ten nieszczęsny dojazd…

No żywcem by się przydał autobus “redakcyjny” relacji Warszawa=>HZ=>Warszawa, nawet w zwykłej cenie komercyjnej za przejazd, typu np. 20 złotych w jedną stronę.
Komfort byłby niesamowity, wszyscy mamy mega wygodny, względnie tani dojazd do Warszawy, tam przesiadka na autobus i po problemie.

A tak to weź człowieku szukaj, proś się czy ktoś zabierze łaskawie z Krakowa, dostosuj się kiedy będzie wracał itd… w końcu to kaaaawał drogi.

Trzeba przemyśleć…dojazd i jeszcze raz ten cholerny dojazd

4 polubienia

Nie miałbyś takiego dylematu, jakbyś już jakiś zlot zaliczył. Hotzloty są esencją dobrychprogramów.

1 polubienie

Olać takie pieprzenie, o byle jakich dylematach, w stylu “nie puszczę samego”…dotarcie do takiego miejsca na “uboczu” urasta, do rangi “być albo nie być”…

Nie wiem czy nie lepszą opcją jest pociąg TLK/IC z Wwa do Małkini, a dopiero w Małkini przesiadasz się na autobus.

Nie ma lepszej opcji od Pendolino z Krakowa do Warszawy, a następnie autobus redakcyjny na miejsce, i z powrotem do Warszawy…po czym wszyscy żyjemy długo i szczęśliwie…

Niestety raczej mnie nie będzie. Nie dostanę urlopu (właśnie sprawdziłem), nie ma mnie kto zastąpić, bo sam niejako będę kogoś zastępował - znaczy się jest nas dwóch, ale ten drugi ma wtedy urlop - tydzień dłużej niż zakładałem. Także rozwiewam wszelkie wątpliwości. Szkoda, bo serio chciałem jechać, a z kobietą bym się dogadał raczej. Zresztą 95% towarzystwa to płeć męska - nie liczę ewentualnych hostess. Znowu mi termin nie przypasował niestety. Pierwszy tydzień września byłby cacy, ale to niestety tylko moja fanaberia w tym momencie.

No panowie (i panie mam nadzieję) i mnie nie mogło zabraknąć. O ile na szybcioka wyrobie się z remontem to znów się spotkamy przy złocistym :wink:

1 polubienie

Do zobaczenia 17 sierpnia, drodzy Panowie i drogie Panie.

@tomekb Czy byłaby jakaś szansa, żeby z Warszawy/Siedlec lub innego dużego miasta zabrać uczestników na miejsce ? Dojazd jest tam dosyć problematyczny, a w ciągu doby PKS ma tylko kilka kursów (około 3). Ułatwiłoby to dojazd i być może przekonało osoby niezdecydowane. Myślę, że zlotowicze byli by w stanie zapłacić za to (tak mi się przynajmniej wydaje).

Hej,

Też bardzo dziękuję za zaproszenie. Jeśli wszystko dobrze poukładam, to widzimy się na Hot Zlocie. :wink:

Przecież zawsze można się umówić z organizatorami na przyjazd nieco później niż ten okrelony w agendzie zlotu. Ja na jednym ze zlotów (z powodu ślubu i wesela młodszego brata) pojawiłem się dopiero na programie rozszerzonym. Zaraz po weselu wskoczyłem na motor i wio na zlot. Dało się wszystko dogadać, więc może warto spróbować? Przecież na piątek wieczór, sobotę i niedzielę urlopu nie potrzeba. :smiley:

@tomekb - Wiadomo już jak finansowo wychodzi opcja programu rozszerzonego, bo w FAQ’u jeszcze kwoty nie ma…

Pozdrawiam,
Dimatheus

3 polubienia

Jest info przy rejestracji. 185 zł.

Jasne, to nie jest żaden problem.

185 zł, cena jak za taki standard obiektu jest fajna. Jest przy rejestracji, dodamy do FAQ.

1 polubienie

Rozumiem, że nie będzie problemem jeśli oficjalnie nie zostanę na rozszerzonym, ale będę w niedzielę do późnego popołudnia/wieczora? :slight_smile:

Dzięki za zaproszenie za daleko …Bliżej Wrocławia to tak. pozdrawiam

A tak oczekiwałeś tego zlotu. Ciekawe czy w ogóle sprawdzałeś czy koś jedzie z Wrocławia… jak ja :wink:

3 polubienia

oczekiwałem HZ Kliczków

Redakcja zawsze się stara zmieniać nasze oczekiwania, więc przestań marudzić i szukaj transportu, choćby w tym temacie - HotZlot 2018 - organizacja dojazdu

A skad jesteś?

No dobra, urlop ogarnięty. Jednak jadę.

2 polubienia