Zaprojektowanie strony - za ile?

Witam

Nie wiem czy aby to dobry dział, więc jakby co to proszę o przenoszenie.

A więc chciałbym się Was zapytać ile kosztowałaby zaprojektowanie strony WWW /przez kogoś dla mnie/?

Chciałbym, aby strona była trochę podobna do tej strony (ale tylko troszkę).

Wiecie, chodzi mi o cenę, że tak powiem “pi razy drzwi” - narazie chciałbym się poprostu tylko zorientować.

Pozdrawiam

Prosta strona. Wykonanie czegoś takiego przez kogoś zajmującego się tym zawodowo to ok. 500 zł, przez dorabiającego studenta ( :slight_smile: ) - 100 - 200 zł.

Areh A ja myślałem, że powyżej 2 tyś :slight_smile:

A ile kosztowałoby pozycjonowanie strony w Googlach /nie wiem jak to się nazywa profesjonalnie/?

Strona we flashu.Tak jak mówi 500zł a przed studenta 100-200zł

Chodzi ci o to żeby można było wyszukać stronę w googlach?

Jeśli tak to sprwadź tutaj

cichu, nie .

Chodzi o to aby jak ktoś wpisze np. " ośrodek szkolenia kierowców " a ktoś taki ośrodek prowadzi to pozycjonowanie powoduje że jego stronka jest na wyższych miejscach przez co łatwiej o klientów, słynniejszy stronki to google samo wychwyci

Pozycjonowanie za efekt 200zl miesięcznie + uruchomienie kampanii w Google AdWords (linki Sponsorowane) budżet do ustalenia.

Jeżeli chodzi natomiast o stronę we Flashu do pozycjonowania odradzam. Proponuje HTML, PHP itd. A Flasha to może same elementy takie jak header itd.

A nawet bardzo prosta strona, kilka godzin roboty. W dodatku większość elementów jest w flashu, co jeszcze bardziej ułatwia robotę. Jak dla Mnie flash zastosowania w tak prostym projekcie nie ma, w to miejsce lepiej nadawałby się jakiś framework js.

Uwierz że takie coś można zrobić samemu z znajomością HTML :slight_smile: