Zaproponuj program... a gry nie można?

Ściągnąłem niedawno z vortalu Stranded 1.3- świetna gierka :D- ale pograłem trochę i wszedłem na stronę producenta, gdzie jest już dostępny Stranded II, więc czemu nie umieścić go na vortalu?

Chciałem zaproponować grę, ale niestety nie ma w tym dziale tego formularza… Redakcja świetnie sobie radzi ze znajdowaniem gier na weekend, ale opcja dodawania chyba byłaby przydatna? Z części nowo zgłoszonych gier możnaby robić newsy z grą na weekend, a warto dodawać też nowe wersje istniejących już gier (w wypadku Stranded różnica jest naprawdę duża…).

Jakkolwiek decyzja należy do administracji :slight_smile:

dobre, dobre ;]

A gra, to nie program ??

Dla mniej wtajemniczonych nie :mrgreen:

No ale dla Szanownej Administracji gra to program.

Dla mnie z resztą też.

Czyli temat pewnie będzie do zamknięcia :stuck_out_tongue:

Sprawami związanymi z aktualizacją oprogramowania/gier opublikowanych na łamach vortalu z pewnością zajmie się ktoś z Redakcji po weekendzie tj. jutro.

W przypadku gdy napotkasz na nową wersję jakiegoś programu bądź gry, podeślij informację o tym fakcie na adres ogólny redakcji.

Propozycje gier na weekend najlepiej jest wysyłać na adres ogólny redakcji bądź do qbapa lub Rafała, ponieważ to właśnie oni zajmują się działem Po godzinach. Ewentualnie możesz skorzystać z formularza Zaproponuj program dopisując przy tym najlepiej informację o tym, że proponowana jest gra do działu Po godzinach, a nie zwykła aplikacja do działu Programy.

Zajmiemy się tym na dniach :slight_smile:

Pozdrawiam

qbap