Zaproponujcie najlepszy nowy smartfon do 500PLN

Mój głos za Redmi 6 (nie 6a) z proline za 499, lub ewentualnie do rozważenia wersja 64 GB za 529 zł (32 GB pamięci więcej za 30 zł).

Czy to tak ładnie podpinać się pod cudzy temat? Postępujesz niezgodnie z zasadami forum.
Już Ci kolega p19koz zwrócił uwagę…

Co z tego że się ktoś podepnie?
Jak ma ten sam problem i podobne pytania to po co kolejny wątek?
Póki się trzymamy tematu wszystko jest ok.

Ze swojej strony dodam że około pół roku temu zakupiłem w dronce Xiaomi Redmi 5 za 555 złociszy.
Jestem zadowolony.
Telefon za tą kasę potrafi zaoferować wszystko czego trzeba, działać płynnie, nie krzaczyć.

Bo lepiej jest tworzyć ścianę osobnych tematów o tym samym zamiast pisać w jednym i nie robić śmietniku.

Właśnie, że zgadzam się z @zbigg47, wtrącanie się w wątek, z pozoru podobnymi problemami rozmywa główny nurt i sprawia, że rozmowa odbiega od tematu np. tu pytałem o telefon DO 500PLN, a zaczęły się rozważania, który aparat lepszy (szkoda tylko, że porównywano produkty od 650PLN w górę)

Wyobraź sobie, że ktoś zakłada temat związany z infekcją, wkleja logi, opisuje objawy, a do jego wątku podłączają się inni ze swoimi logami. Przecież temat podobny, to czemu nie?

Mam inne zdanie. Kolega “misiola” niby pyta o to samo, ale ma inne warunki brzegowe kupna telefonu. Misz masz się robi przez niego tym wątku. P19koz założył temat i niech go sobie prowadzi.

Zresztą moderator misiole założył jego temat

Kolega @p19koz już nie jest zainteresowany dalszym ciągiem wątku. Wyskrobał jeszcze trochę grosza i kupił Huawei P Smart

Zalety (po dwóch dniach używania i przesiadce z Microsoft Lumia 550) stawiających telefon wyżej od Xiaomi

  • czytnik linii papilarnych
  • rozpoznawanie twarzy
  • NFC

Wada

  • szum w zdjęciach (bezwzględnie wymaga unieruchomienia, inaczej fotki są rozmazane)
1 polubienie