Zaproszenie na facebooku

Witam ekspertów!Mam jedno pytanko-mam zaproszenie od jednej osoby na fb i chcialbym je przyjąć ale tak aby bylo niewidoczne dla nikogo czyli rownież moich znajomych,dosłownie tylko ja o tym wiem…Czy jest taka możliwość?Pozdrawiam i dzięki za ewentualną pomoc.  :slight_smile:

Teoretycznie możesz je przyjąć a następnie na Twojej tablicy usunąć widoczność “że kogoś przyjąłeś do znajomych”. 

sartom, na forum używamy polskich znaków (ą, ę, ś, ź, ć itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Usunięcie wiadomości z tablicy oznacza tylko, że nie będzie jej na twojej tablicy jak ktoś tu zajrzy, do ogółu i tak pójdzie info że np. “Kowalski jest teraz znajomym z Nowakiem”. Żeby całkowicie ukryć fakt zawierania znajomości z kimkolwiek trzeba oznaczyć listę znajomych jako widoczną tylko dla siebie. Wtedy nikt nie będzie widział ani listy znajomych ani kogo się przyjmuje.

Raczej nie da się tego tak zrobić. Poza tym przyjęcie mamy do znajomych to żaden wstyd :slight_smile:

Dzięki za odpowiedzi wszystkim i prośba moderatorów również jest spełniona (jestem zszokowany że ktoś na to uwagę zwrócił ale w sumie popieram  :-D ). Znajomych mam niewidocznych-znaczy tylko wspólni znajomi się wyświetlają ale nic więcej! 

W założeniach nikt choć zdarzają się czasem sytuacje, że coś ustawiasz widoczne tylko dla siebie a inni i tak to widzą… Ja tak mam z datą urodzenia, ukryłem, żeby w dniu urodzin ludzie nie wrzucali mi ■■■■■ół na tablicę ale dwie lub trzy osoby i tak widzą :slight_smile: To już błąd facebooka i tu nic nie poradzimy. Generalnie jednak to działa normalnie. Pozdrawiam.

Błędy się zdarzają, ale może właśnie te 2 lub 3 osoby zwyczajnie pamiętają kiedy masz urodziny. Ja na przykład pamiętam daty urodzin i imienin bliskich. Ostatnio rozmawiałem z moją byłą dziewczyną i pytała czy pamiętam, czy FB mi podpowiada, udowodniłem jej, że pamiętam, to była w szoku (nie jesteśmy ze sobą 12 lat).

Nie, akurat te osoby na pewno nie znają daty moich urodzin. Ze względów bezpieczeństwa podałem tam datę różniąca się o trzydzieści kilka dni :slight_smile: Kto wie kiedy rzeczywiście mam urodziny to składa życzenia właściwego dnia, ale na priva :slight_smile:

Ale aktywność, to chyba każdy widzi? Nie da się tego zablokować (mam na myśli to z boku, po prawej).