Zaproszenie na facebooku


(Sartom) #1

Witam ekspertów!Mam jedno pytanko-mam zaproszenie od jednej osoby na fb i chcialbym je przyjąć ale tak aby bylo niewidoczne dla nikogo czyli rownież moich znajomych,dosłownie tylko ja o tym wiem...Czy jest taka możliwość?Pozdrawiam i dzięki za ewentualną pomoc.  :slight_smile:


(lordjahu) #2

Teoretycznie możesz je przyjąć a następnie na Twojej tablicy usunąć widoczność “że kogoś przyjąłeś do znajomych”. 


#3

sartom, na forum używamy polskich znaków (ą, ę, ś, ź, ć itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.


(Guiness) #4

Usunięcie wiadomości z tablicy oznacza tylko, że nie będzie jej na twojej tablicy jak ktoś tu zajrzy, do ogółu i tak pójdzie info że np. “Kowalski jest teraz znajomym z Nowakiem”. Żeby całkowicie ukryć fakt zawierania znajomości z kimkolwiek trzeba oznaczyć listę znajomych jako widoczną tylko dla siebie. Wtedy nikt nie będzie widział ani listy znajomych ani kogo się przyjmuje.


(MiL-) #5

Raczej nie da się tego tak zrobić. Poza tym przyjęcie mamy do znajomych to żaden wstyd :slight_smile:


(Sartom) #6

Dzięki za odpowiedzi wszystkim i prośba moderatorów również jest spełniona (jestem zszokowany że ktoś na to uwagę zwrócił ale w sumie popieram  :-D ). Znajomych mam niewidocznych-znaczy tylko wspólni znajomi się wyświetlają ale nic więcej! 


(Guiness) #7

W założeniach nikt choć zdarzają się czasem sytuacje, że coś ustawiasz widoczne tylko dla siebie a inni i tak to widzą… Ja tak mam z datą urodzenia, ukryłem, żeby w dniu urodzin ludzie nie wrzucali mi ■■■■■ół na tablicę ale dwie lub trzy osoby i tak widzą :slight_smile: To już błąd facebooka i tu nic nie poradzimy. Generalnie jednak to działa normalnie. Pozdrawiam.


(roobal) #8

Błędy się zdarzają, ale może właśnie te 2 lub 3 osoby zwyczajnie pamiętają kiedy masz urodziny. Ja na przykład pamiętam daty urodzin i imienin bliskich. Ostatnio rozmawiałem z moją byłą dziewczyną i pytała czy pamiętam, czy FB mi podpowiada, udowodniłem jej, że pamiętam, to była w szoku (nie jesteśmy ze sobą 12 lat).


(Guiness) #9

Nie, akurat te osoby na pewno nie znają daty moich urodzin. Ze względów bezpieczeństwa podałem tam datę różniąca się o trzydzieści kilka dni :slight_smile: Kto wie kiedy rzeczywiście mam urodziny to składa życzenia właściwego dnia, ale na priva :slight_smile:


(Drewno) #10

Ale aktywność, to chyba każdy widzi? Nie da się tego zablokować (mam na myśli to z boku, po prawej).