Zapytanie czy ta kurtka jest Męska czy Damska?

Witam

Zakupiłem kurtkę w sklepie z odzieżą używaną ale nie mam pewności czy jest to styl Męski czy Damski ? czekam na wasze opinie :slight_smile:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ae8 … 9d254.html

patrząc na wąskie rękawy to chyba damski

Śliczna, damska kurteczka :stuck_out_tongue:

Dawaj kolejne fatałaszki :smiley:

Damska heh.Miłego noszenia :stuck_out_tongue:

W stylu Nemo czy Emo … :smiley:

ha ha. Co za pytanie :slight_smile: Gratuluje bystrości umysłu. #-o

Czyli to pewne że Damska ? znajomy stwierdził że niby męska bo zamek ma na lewej stronie hmm trudno powiedzieć #-o

Jeśli suwak jest po twojej lewe (przy ubranej kurtce) to wychodzi, że męska, chyba że gdzieś za granicą mają inne zwyczaje.

Tak suwak jest po lewej a rękawy wyglądają na wąskie ale materiał się rozciąga kurde teraz to nie wiadomo czy na miasto wstyd wyjść w tym czy nie ehhh

Dodane 04.09.2009 (Pt) 23:01

albo żeby chociaż znaleźć coś takiego w sklepie internetowym ale nie mogę poszukać nie wiem czy to ma jakąś konkretną nazwę czy jak…

ma, zapytam sie corki rano, bo ma podobna :smiley:

powaznie…

Śmiejecie się z kolegi, a to wbrew pozorom poważna sprawa :smiley: Choć niekiedy dziwią mnie tematy na forum, właśnie tego typu… Ale wracając do tematu mi ta kurtka wygląda na damską. Wczoraj byłem w sklepie po jakieś spodnie (męskie!) chodziłem, szukałem, aż w końcu natknąłem się na fajne bojówki. A tu mi sprzedawczyni mówi, że to są damske :? I weź tu znajdź jakieś ciuchy dla siebie :smiley:

No oko to damska kurtka… ale jakieś emo spokojnie może w tym chodzić

Może być że jest to Unisex.

Po mojemu jest zdecydowanie damska. I myślę, że na mężczyźnie wyglądałaby dość… komicznie. Ale co kto lubi (;

Też myślę że to damska (a to z suwakiem: może ktoś zrobił nie po tej stronie :wink: ).

Czyli jednak Damska hmm kiedyś na ruskim targu były bardzo podobne Męskie szkoda że nikt wyżej nie wymienił jak to się w ogóle nazywa żeby poszukać na allegro lub coś

damska ;p

Wiesz co, ubierz ją i niech Ci ktoś pstryknie fotkę od szyi w dół. Zobaczysz, że wiele osób stwierdzi, że może jednak jest męska. Ja na pewno bym nie zdziwił się widząc faceta w takiej.

Czyli damska jednak ehh :frowning:

Pokaż ją jakiejś koleżance i niech Ona oceni.