Zapytanie w sprawie WiFi po przeprowadzce do kawalerki

Dzień dobry,

Zamierzam się przeprowadzić do kawalerki Jak założyć własne WiFi i zabezpieczyć je własnym hasłem? Co muszę tam podawać? Skąd brać te dane?

(Wyjaśniam: dotąd korzystałem z WiFi brata)

Pozdrawiam,

dikkor

Przeczytaj instrukcję obsługi swojego routera. Jeśli coś będzie niejasne wtedy pytaj.

Logując się do sieci musisz posiadać Hasło jakiego należy użyć przy logowaniu do określonej sieci,później możesz je zmienić w/g swoich potrzeb.Każdy dostawca sieci daje hasło do swego routera.Tak powiedziawszy nie wiele napisałeś o posiadanym dostawcy Internetu.

Dzień dobry,

Na wstępie bardzo dziękuję Państwu za wyjaśnienia. Bardzo przepraszam, ze długo nie odpowiadałem przy tym temacie.

Jest tego kilka przyczyn:

Po pierwsze: Mam poważne kłopoty z kręgosłupem i z tego powodu chodzę wolniej i o kuli. A to zajmuje mi więcej czasu niż poprzednio kiedy byłem sprawny. (Kiedyś na naszym osiedlu robiłem zakupy w ciągu około godziny czasu. Obecnie na takie zakupy potrzebuję dwie, a nawet dwie i pół godziny.) Przykładem niech będzie że kiedy byłem sprawny w moim blogu https://ryszrosz.blogspot.com

w ciągu roku opublikowałem kilkadziesiąt postów, a obecnietylko około 20 postów.

Po drugie: mam kłopoty z wrzodem żołądka. Czasem pojawiają się też kłopoty z brakiem kwasu w żołądku. Na bóle wrzodu stosuję przede wszystkim określone korzystne produkty. Poinformowano mnie, że wrzody żołądka szczególnie dokuczają w okresie jesienno- zimowym. Leku na brak kwasu w żołądkowego producent od prawie roku nie produkuje z powodu braku ważnego składnika. Oczywiście jak zaczną się bóle wrzodu żołądka, lub bóle z powodu braku kwasu żołądkowego nie bardzo mogę cokolwiek robić, a już na pewno nie mogę się skupić na pisaniu postów do bloga lub na Forum.

Po trzecie:

Od prawie dwóch lat poszukuję kawalerki. Stwierdziłem że miałem za duże wymagania. Dlatego wziąłem za to poszukiwanie energiczniej. Bardzo bym się cieszył, gdyby udało mi się znaleźć kawalerkę jeszcze w tym roku. Zacząłem oglądać osobiście te kawalerki. Oczywiście w tych dniach kiedy nie dokucza mi wrzód żołądka, ani brak kwasu w żołądku. Zdarza się oglądać jednego dnia dwie kawalerki w różnych częściach miasta. Przejazd dosyć długo trwa . Także dojście od przystanku do kawalerki ( bo wolno chodzę) też długo trwa.

Po czwarte:

Najlepsze pomysły przychodzą mi wieczorem. Dlatego późno idę spać. Później nie mogę zasnąć. A jak zasnę to trochę za długo śpię i późno wychodzę po zakupy, a kiedy wracam jestem znów zmęczony i senny. Dopiero późno wieczorem zabieram za pisanie na przykład tego posta.

Wyjaśnienie to publikowałem już przy innym temacie.

Dużo zdrowia, uśmiechów i spełnienia najskrytszych marzeń w Nowym Roku życzy

dikkor