Zarabiaj w internecie dzięki banners-broker


(Pawel L1414) #1

To niezwykły biznes, nawet dla laika w e-Biznesie. Jest to firma młoda z wielkimi ambicjami. Została założona pod koniec 2010 roku w listopadzie w Kanadzie z siedzibą w Toronto. W ciągu zaledwie 1,5 roku istnienia, wypłaciła 56 milionów dolarów prowizji swoim współpracownikom oraz obsłużyła 9 miliardów reklam. Prognozy na rok 2012 są bardzo ambitne i obiecujące... 150 milionów dolarów prowizji dla partnerów!

Mowa tu o BannersBroker ! Firma działa na rynku reklamy internetowej wartym ponad 500 miliardów dolarów rocznie.

BannersBroker ma rewolucyjny sposób aby polepszyć moją czy Twoją obecność w sieci. Sami mówią "Nie wynaleźliśmy koła od nowa" lecz ulepszyliśmy istniejącą technologie. Wszystkie osoby z Zarządu BannersBroker International mają doświadczenie w biznesach IT, zarządzaniu i sprzedaży bezpośredniej przez ponad 20 lat.

Zespół pochodzi z Kanady, Indii, Malezji i Karaibów co jest idealne dla międzynarodowej firmy. Pisząc te słowa firma ma dopiero niespełna półtorej roku i z radością może pochwalić się już ponad 15.000 tysiącami kont aktywnych. Prognozowane jest, że liczba ta wzrośnie dziesięciokrotnie w 2012 roku !

Dla uzmysłowienia jak potężnym rynkiem jest rynek reklamy internetowej na który wkracza również BannersBroker posłużę się przykładem giganta o którym nie sposób nie usłyszeć - Google. Google w ubiegłym roku zarobiło prawie 38 miliardów dolarów, z czego 95% zostało zarobione dzięki reklamom! Przychody w porównaniu z rokiem 2010 wzrosły o 10 miliardów dolarów, czyli o 37%! Szacuje się również, że rynek reklam internetowych do 2015 roku wzrośnie do 30 % !

Dnia 2 stycznia 2012 roku BannersBroker uruchomił nową stronę z nowym wizerunkiem firmy i nowymi możliwościami. Mając nowe biuro i nowy korporacyjny wygląd strony. Firma jest na właściwej drodze do długiej, pomyślnej przyszłości!

Więcej na http://bannersbroker-e.blogspot.com


(Rysiek65) #2

Tu jest jedna ze stron, która będzie nadawała ten mecz.

http://www.meczyki.pl/transmisja-na-zyw … wia,1.html

Kliknij na “Oglądaj”


(system) #3

http://www.sport-typ.info/

http://pl-sport.tv/


(djosdanielos) #4

http://www.meczenazywo.tv/