Zarabianie kasy przez Internet

Wiem, że podobnych tematów było dużo ale dzisiaj szukałem stron na których można zarobić jakąś kasę i niby znalazłem, ale nie wiem czy one są legalne a pozatym czy to się opłaca. Czy może ktoś polecić jakieś sprawdzone strony?

mich@l2312 , chcesz mieć legalną kasę… idź i zarób… Chociażby ulotki… Ile masz lat jesli powyżej 18 możesz pracować w sklepie, hipermarkecie…

Nic nie ma za free, legalne są tylko zyski z reklam, ale to musisz mieć stronę np. dobreprogramy i odnośnik do czegoś ciekawego.

A za jedno kliknięcie chyba było 10 groszy. Więc ile ludzi musiało by kliknąć na to abyś ty zarobił chociaż na ram. :smiley:

Chyba z każdym razem jak ktoś zakłada taki temat to lecą takie reklamy, ja powiem tyle że jedyne uczciwe i pewne to sprzedawanie kont na Rapidshare. k-9 , przecież on założył to konto aby to umieścić, nie zrobi mu to różnicy.

“Więc ile ludzi musiało by kliknąć na to abyś ty zarobił chociaż na ram.”

  • Z 1000? Mój znajomy tak zarabia, 100zł na miesiąc, nie wiem jakim cudem on to robi, ja próbowałem i mi nie wyszło coś.

“Czy może ktoś polecić jakieś sprawdzone strony?”

  • Tak, ja. Niedawno w podobnym temacie już podawałem, www.dolarek.com - są tam osoby co zarabiają po 500pln na miesiąc. Niestety od razu takiej kasy nie zrobisz w miesiąc, początki są zawsze trudne, dopiero potem się rozwijasz. Ja na początku też pomyślałem, że to jakaś bzdura, ale rozwinąłem się, mam swoich promotorów i polecających i coraz więcej bonusów = coraz więcej kasy. Otrzymujesz 0.05c bonus za zapis, cały czas dostajesz płatne maile o wartościach 0.3c; 0.5c; i 1c, później dostajesz ich coraz więcej i więcej, to samo z płatnymi klikami. Otrzymujesz kliki konkursowe o wartości 0.10c - co 400 klików losowa wygrana 5c. Tanie kliki (do promowania PTP) o wartości 0.01c-0.05c. Są 3 poziomy poleconych. Mi wychodzi aktualnie 50c dziennie.

“jako nazwę odbiorcy wpisz “xxx” ze względu na ochronę danych”

  • Hmm… Ale cwaniak to wymyślił :twisted:

NO a więc policzmy : maxymalnie średnio za kliknięcie w reklamę można dostać 5 gr. ( taki reklamy trafiają się raz na miesiąc , 0.5 gr to i tak dużo) . Do wypłaty 10 zł ( średnio ) , czyli 100 zł = 20 * 5 gr czyli przyznajmy że dostajesz 5 reklam czyli 25 gr to wychodzi że wypłatę odstaniesz za ok. 40 dni . Oczywiście 5 gr. to znacznie za dużo , zazwyczaj to jest około 0.5 grosza czyli wypłata przy 10 reklamach dziennie to 200 dni .