Zarabianie na skryptach Batch

Witam.

W Windowsie można robić proste programy z rozszerzeniem .bat , nie potrzeba do tego żadnych dodatkowych programów , wystarczy napisać skrypt w zwykłym notatnik i zapisać jako plik .bat. Oto link :

http://pl.wikipedia.org/wiki/Program_wsadowy

Chciałbym zrobić stronę ze swoimi skryptami i wrzucić je na serwis typu FireCash albo ShareCash. Aby pobrać plik z tych serwisów trzeba wykonać jakieś zadanie i za jedno pobranie mogę dostać z 0,5 zł.

Ale czy można zarabiać na swoich skryptach Batch?

Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji.

Zacznijmy od tego, na ile one będą swoje?

No oczywiście , że jak będę potrzebował pomocy to zajrzę na YouTube czy na Google , no ale przecież nie napiszę tam , że to ja je zrobiłem.

Udostępniałbym po to , żeby użytkownicy mogli z nich skorzystać w swoich programach.

Myślisz, że ludzie dadzą ci zarabiać na swoich skryptach ? …

Nie na skryptach innych.

Ja będę pisał swoje skrypty , a jeśli będę potrzebował pomocy , to zajrzę na YouTube albo Google.

Sorry , źle napisałem we wcześniejszym poście.

No trudno , widzę , że nic z tego nie będzie. :confused:

Pomoc w pisaniu skryptów z YouTube? Zgroza. Jakich czasów dożyłem.

Nie ma żadnych przeciwwskazań licencyjnych co do zarabiania na skryptach wsadowych (o ile oczywiście nie piszesz na np. Windows z DreamSparka czy MSDNAA), zwłaszcza jeśli używasz jakiegoś Notatnika czy Notepad++.

Pytanie czy ktoś będzie skłonny za to zapłacić.

Chodzi mi o wrzucenie na serwis typu ShareCash.

Użytkownik musi tam wykonać jakieś zadanie , a ja za pobranie przez niego dostanę 0,5 zł.

Czyli za 20 pobrań dostanę 10 zł , a użytkownicy nic nie muszą płacić.