Zarabianie na YouTube i opłaty miesięczne?

Znam kilku ludków, którzy utrzymują się z zarabiania na YT. Zastanawia mnie to, czy oni czasami nie muszą miesięcznie płacić jakiejś tam sumy za coś, przez to, że zarabiają? Sam zastanawiam się nagrywać coś w wolnej chwili i zarabiać na tym, tylko nie mam pojęcia, jak z opłatami miesięcznymi na YT. Orientuje się ktoś, co z opłatami o ile takowe istnieją?

Cześć. Wszystko masz w regulaminie Youtube, co do opłat, Ty nic nie płacisz bo to oni na tobie zarabiają, z tego co ja wiem po prostu część kasy idzie od razu do nich to tak jak w Google Play, dajesz jakąś aplikację i chcesz zarabiać, to 100% nie dostaniesz. A co masz już więcej niż 1000 fanów? Pochwal się. 

 

Na wszelki wypadek poczytaj jednak warunki korzystania z usługi.

Fanów jeszcze nie mam w tej ilości i zapewnie jeszcze tak szybko mieć nie będę. Za informację dzięki. Zaraz poczytam warunek korzystania z YT.

Ty nic nie płacisz, bo zarabiasz dzięki oglądalności twoich filmów , ale pamiętaj że od tego roku zmieniły się przepisy zarabiania na youtube, czyli kanały oparte głównie na let’s playach nie będą mogły zarabiać. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej to obejrzyj ten film ( nie traktujcie to jako reklamę, ale po prostu rock świetnie to wytłumaczył w swoim filmie)  

https://www.youtube.com/watch?v=pdRelhCWiAg

Rock’a oglądam od dawna. W wolnej chwili, obejrzę jego wypowiedź. Z tymi zmianami w let’s pleye, to wiem, że miało się zmienić od tego roku, tylko nie wiem nawet, czy jest już to wprowadzone.

Też jestem ciekaw jak to z tym jest. Mój kumpel zarabia już na YT i dostaje co jakiś czas listy bezpośrednio od nich. Skusił mnie o tyle, że nie ma jakiś nadzwyczajnych filmików, a mimo to, zaczął zarabiać.

Nie musisz nie wiadomo jakie filmy mieć zeby zarabiać ważne zeby sie zgadzały z polityką youtuba