Zarabianie na YouTube :)

Siemaneczko !

Ile zarabia się na 1 tysiącu wyświetleń?

 

Czy nie będac pełntoletnim też mogę zarabiac?

Ja mam ponad 1 tys wyświetleń na filmie, a ogólnie na kanale 11,5 tys i ani centa jeszcze nie zarobiłem, chociaż wszystkie kropki mam zielone :wink:

Jeśli nie jesteś pełnoletni, to twój rodzic albo opiekun prawny musi założyć konto AdSense i pod to konto możesz podpiąć swój kanał na YouTube. Konto na AdSense jest od 18 lat, na tym koncie będą gromadzone wszystkie przychody z YouTube. Co do zarabiania na 1 tysiącu wyświetleń to ciężko powiedzieć, jest to zależne od wielu czynników, takich jak np. skąd pochodzą wyświetlenia. Jeśli Twój filmik ogląda dużo osób ze Stanów Zjednoczonych to zarobki na filmie mogą być nawet 8 razy wyższe niż na polskich wyświetleniach. Poza tym pamiętaj, że Twój film musi być autorski, a muzykę (jeśli taką udostępniasz) musisz mieć własną, bądź mieć do niej prawa albo na piśmie, albo powinna to być muzyka na otwartej licencji np. Creative Commons inaczej nici z zarabiania i monetaryzacja zostanie zablokowana. Ponadto pieniądze z YouTube można wypłacić dopiero jak Twój dochód osiągnie 70€. Pozdrawiam, Banan =)

Hmmmm. A co z tymi PITami?