Zarabianie przez internet - mit?

Często co jakiś czas spotykam się z “super ofertami” które to niby dają pieniądze za klikanie reklam lub odbieranie maili. Oto kilka stronek które przecudownie opisuje te systemy:

http://www.zarabiaj.net/

http://www.kasiastynet.yoyo.pl/news.php

http://www.zarabianie.mariox22.net/

Chciałbym się jednak dowiedzieć czy ktoś na tym forum zarobił coś kiedyś w taki sposób? (lub zarabia)

Mi takie coś często przesyłają przez GG, ale ja w to nie wierze. Ostrożności nigdy za wiele :wink: Takie strony mogą zawierać wirusy.

Bzdura, takie strony mają mają przyciągać potencjalnych naiwniaków na zdobycie łatwej kasy, a nie odstraszać od niej wirusami.

Co do tematu, jeżeli chcesz się naklikać jak głupi, naoglądać za frajer reklam, narozsyłać spamu po znajomych i forach internetowych to możesz skorzystać z wyżej wymienionych ofert. No ale cóż naiwnych nie brakuje.

Niekoniecznie przecież na GG może ktoś przysłać link do pracy przez internet (choć najczęściej w tym wypadku są to oferty towarzyskie), ale tylko tak napisać, a w rzeczywistości tam jest wirus, albo coś innego. Hubertuss chciał ostrzec przed takimi linkami przysyłanymi na GG, aby w nie nie klikać.

Ja w ten sposób w styczniu zarobiłem 1140zł. Ale siedzę w tym już ponad 2 lata :wink:

W styczniu czy do stycznia??

Ostatnio wszedłem w to, ale raczej dla zabawy. Zarobki są marniutkie, czasami za kilkanaście sekund na stronie dają tylko 0,01 gr. Ale wyobraź sobie taką sytuację. Za 25 s na stronie dają 0,25 gr, a minimum to 10 zł. Za 4 kliknięcia masz juz 1 gr i 1 min 40 s w plecy. Żeby mieć złotówkę, klikasz 400 razy i mija 167 minut, czyli 2 h 47 min. Czyli na 10 zł potrzeba 4000 kliknięć, co zajmie ok. 1667 minut, czyli prawie 28 h. Moim zdaniem nie jest to opłacalne.

PS Jeśli pomyliłem sie w obliczeniach - przepraszam

Stalker jeśli możesz to opisz coś więcej.

No chyba żart :-x zarobić na takiej głupocie aż ponad tysiąc złotych? W 1 miesiąc to nie jest możliwe… Kiedyś też chciałem tak zarabiać, ale to jest naprawdę głupie. To działa w ten sposób, że firmy rozsyłają swoje reklamy w internecie do rożnych firm, które mają daną firmę reklamować i oni umieszczają takie reklamy, które pojawiają się w momencie kliknięcia w płatny link, taka firma płaci reklama-torowi od jednego kliknięcia jakiegoś użytkownika internetu, załóżmy, że za jedno kliknięcie reklama-tor dostaje 5 zł, to z tego daje 25% dla tych co kliknęli, czyli 1,25 zł i przyjmijmy, że takich ludzi jest ze 100, to każdy dostanie 0,0125 zł = 1,25 gr. I tak to mniej-więcej wygląda, ale takich firm nie jest od cholery dużo i dlatego za jeden link są takie niskie ceny… A tak w ogóle wypłaty są najczęściej dopiero jak uzbiera się z 20zł. #-o Według mnie, to marny zysk…

hmm to wolal bym fizycznie nosic jakies zgrzewki coli przynajmniej sie nie nudzi i oczy nie bola;]

W polskich firmach NIC nie zarobisz. Żeby na miesiąc wyciągać ponad tysiąc złotych trzeba ciężkiej pracy i dobrej znajomości języka angielskiego, bo to zagraniczne firmy płacą najwiecej :wink:

Nie wierze w takie zarabianie. Cały czas dostaje wiadomości na gg typu: masz za małe kieszonkowe…

Zlewam te wiadomości bo nie wiadomo co siedzi na tych stronach :slight_smile:

Aż tak łatwo miało by być z tym zarobkiem ? jakoś mnie to nie przekonuje. Tak prosto to można tylko w twarz dostać a nie pieniądze zarabiać :slight_smile:

Można coś zarobić, ale to trzeba siedzieć 24h przy komputerze… I tak zarobi się marniutkie pieniądze, nic za to nie kupicie… Trzeba też liczyć się z zawirusowanym komputerem po takim czymś. Mi się zablokował cały Windows po takich stronach i musiałem zrobić totalnego formata.

Co do nazwy tematu. Zarabianie przez Internet nie jest mitem :stuck_out_tongue: . Jeśli masz +18 lat to możesz zapisać się do Google Adsense, wstawiać reklamy na swoją stronę i jeśli ktoś kliknie w tą reklamę to dostajesz za to pieniądze. Ludzie z bardzo popularnymi stronami zarabiają na tym krocie :smiley: . Aż boję się pomyśleć, co by było gdyby na dobreprogramy.pl były reklamy Adsense :smiley: .

Co do klikania. Sam klikam w jednej firmie. Prawda jest taka, że jeśli nie zainwestujesz żadnej kasy to nie masz szansy na zarobek. Ja zainwestowałem około 80zł i teraz ciągnę po jakieś 7zł dziennie. Zarobek bardzo duży nie jest, ale widać, że jak się chce to się potrafi :stuck_out_tongue: . Gdy uzbieram trochę kasy, to znowu zainwestuję i wtedy zarobek będzie 14zł dziennie :slight_smile: .

Jest też jedna strona, która płaci za wyświetlenia bannera na swojej stronie. Wrzucasz ich bannerek na swoją stronę i za każde wyświetlenie (nie mylić z każdym kliknięciem!) płacą Ci pieniądze. Nie jest to jakaś duża stawka, ale jeśli masz stronę, która ma kilka tysięcy uu dziennie to możesz zarobić co nieco :smiley: .