Zarabianie w internecie

Mam do Was pytanie. Jak można dobrze zarobić w internecie nie chodzi mi o klikanie w jakieś banery lub cos w tym stylu tylko o sprzedawanie czegos na Allegro lub inny serwisie aukcyjnym. Mam tylko pytanie co najlepiej sprzedawać masowo na aukcjach?? Prosze o szybką opowiedź.

Coś mi się wydaje że tak szybko nie otrzymasz takiej odpowiedzi ponieważ każdy chce “dobrze zarobić” siedząc w domu, a jeżeli ktoś ma pomysł na masowe sprzedawanie to nie będzie się dzielił z kimś innym. Takie jest moje zdanie…, ale poczekam jeszcze na innych forumowiczów i zobaczymy jakie oni mają zdanie :slight_smile:

Łukasz14 :slight_smile: pamiętaj prowadząc masową sprzedaż musisz mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą. jak na razie nieletni nie mogą tego zrobić. czytając twojego posta jestem prawie pewien, że nie skończyłeś 18 lat :slight_smile: na razie skup się na nauce, potem weźmiesz się za zarabianie pieniędzy :slight_smile:

zdradzę ci jeden sekret

kupujesz na allegro zepsute części np: athlona xp 2500 + bartona kupiłeś za 3.50zł w licytacji + do tego przesyłka około 5zł razem 8.50zł włożyłeś na ten interes i wiesz że procesor jest zepsuty wystawiasz na allegro że nie możesz sprawdzić bo masz laptopa albo nie masz takiej płyty głównej pod socket a i sprzedajesz nie sprawdzony albo że w szawce leży poł roku bo kiedyś modernizowałeś kompa i chcesz sie go pozbyć

widząc to ludzi dają połowę ceny dobrego towaru czyli sprzedasz go za około ~60zł może 70zł to jest interes xD

Ja gram w iPlay

http://www.iplay.pl/arena/

ale nie ma nic za darmo oczywiście najpierw trzeba zainwestować w moim przypadku minimalnie 57zł, a potem jeśli tylko ma się zręczne rączki to nabija pieniądze w gierkach online.

Puki co nie narzekam i zarabiam :lol:

miskok321 a wiesz jak cos takiego się nazywa ??

wiem ale ja tego nie robie :stuck_out_tongue:

grzegorzch działalnosc bedzie na mojego straszego ale ja bym sie tym zajmowal wiec nie bedzie z tym problemu

albo czasem bank wypuszcza na rynek banknoty kolekcjonerskie warto je kupić i stać w kolejce i po jakimś czasie sprzedać kupę kasy można zarobić

mój znajomy kupował na allegro przedmioty [dyski twarde, karty graficzne etc] zepsute bądź wadliwe i sprzedawał jako nie sprawdzane

takim sposobem zarobił sobie na komputer :stuck_out_tongue:

kawior102 czyli taki sam pomyśł jak miał miskok321 :slight_smile:

A nie prościej iść do pracy??

Łukasz14 nie czytałem jego postu :smiley:

ale wiem że koledze czasem zamiast zepsutych bądz niesprawdzanych części udawało sie kupic całkiem sprawne części karte graficzna warta 250zł kupił za 20 :stuck_out_tongue: to jest interes

Taa szukaj na allegro po częsiach … nie raz zdaża się że srzedawca nie zakonczy aukcji a Ty wyrwiesz towar po niskiej cenie :slight_smile: Potem opylasz i w jakis sposob zarabiasz :wink:

tylko ze jakiej?? mam 14 lat ;] :stuck_out_tongue:

sezonowa zbieranie owoców jak dobrze rwiasz maliny to możesz nawet 100 zł dziennie zarobic

masz 14 lat i nic jeszcze nie umiesz :slight_smile: człowieku weź się najpierw za naukę, na zarabianie pieniędzy będziesz miał jeszcze czas :slight_smile:

tak jak ktoś powiedział prace sezonowe. Ludzie od podstawówki sie tym zajmują. Za zbieranie borówek za 2 tygodnie pracodawca płaci jakieś 700zł. Przy dobrym plonie. Oczywiście lepiej sie postarasz to i 900 wyciągniesz.

Do tego zawsze jak masz znajomych to na budowę i nosić cegłówki tez dobra robota. Trochę ciężka ale kasa za to jest.

Hahahaha :hahaha:

Albo zartujesz albo masz niezłego pracodawce :slight_smile:

Ja dostawałem 60gr od malej kubialki … 10 kubialek zrywało się w jakieś 45min too sobie policz :slight_smile:

Dobrze zarabiałem na ogórkach, kapuście i ogólnie dorwałem fuche na gospodarstwie. Troche kaski wpadło lecz w końcu coś odbiło szefowi.

Autor rówiesniku praca jest tylko trzeba mieć chęci żeby ją znaleźć.

ps Ciekawe jak jest na budowie :stuck_out_tongue: To by było idealny :slight_smile:

Brdowa, heheh to najcięższa robota z jaką się spotkałem.