Zarabianie w internecie

znacie jakis sposoby aby zarobić prze internet , tylko zeby nie było wymagane konto paypal

wpisz w google zarabianie w internecie. jest tego setki wyników :wink:

tylko ile z tego to prawda ? :stuck_out_tongue:

najlepiej to stworzyć ciekawy serwis www na który będą walić tłumy internautów i zarabiać na reklamie np google :stuck_out_tongue:

hehe tylko że to wymaga inwestycji choćby nawet w serwer i domene no i sporej wiedzy i czasu

właśnie wiem ze jest pełno ale który serwis najberdziej sie opłaca

Google Adsense

programy partnerskie polecam

Nie daje to dużych zysków - wiem coś na ten temat bo sam miałem.

(proszę bez zbędnych pytań)

nastawnik - odpoczywasz 3 miesiące.

Masz sporo czasu na przestudiowanie regulaminu forum

Jak się ma kijową strone na którą ludzie nie wchodzą to się nie zarabia 8)

Gdyby zarabianie było proste to każdy by tak zarabiał

bez pracy nie ma kołaczy

dotyczy to tez internetu

chcesz zarabiać, weź sie do pracy: zrób porządny portal, tematyczny wartościowy a kasa sama bedzie płynąć

99% takich ludzi jak Ty idzie na łatwizne i robi byle jakie strony, spam, MFA i potem piszą po forach co zrobić żeby więcej zarabiać

a ja polecam bukmacherów… jeżeli ktoś się fascynuje sportem (konkretnym), to może nieźle na tym zarobić :mrgreen:

EDIT:

i oczywiście sprzyja mu szczęście :stuck_out_tongue:

no ja kiedyś zarabiałam sprzedajac na allegro to co tanio kupiłam na giełdzie w lubiniu całkiem nieżle na tym wychodzłam ale te dobre czasy sie skończyły ci co sprzedawali na giełdzie to teraz sprzedaja w necie i oni zarabiają

dlatego szykam czegoś innego

u bukmacherów możesz dużo wygrać a jeszcze więcej przegrać.

nie jest to napewno źródło dochodów na którym można polegać

najlepsze są różnego rodzaju programy partnerskie ale do nich potrzebna jest własna strona. Programy partnerskie musza być oczywiście powiązane tematycznie ze stroną.

bardzo dobrym wyjściem jest też google adsense ale i do tego potrzebna jest dobra strona z wysoką odwiedzalnością jeśli oczekuje się w miarę przyzwoitych zarobków

Ja znalazłam fajne zajęcie z serii “zarabiaj w internecie” na aukcjepracy.pl ale zastanawiam się też nad załozeniem własnej działalności w internecie.

Nie będę tutaj reklamował ale to najlepsze forum o Fifie w Polsce.

jestem także google adsense i proszę o kontakt możemy wszyscy sobie pomóc nawzajem sobie klikać moje gg 6019195

Nowy sposób na zarobek w Internecie.

Witaj!

Właśnie dziś ruszył nowy system, dzięki któremu zarobisz w Internecie, nie ruszając się sprzed komputera! :slight_smile:

Zapytasz pewnie - “ale o co chodzi?”. Odpowiedź jest prosta - płacimy Ci za każde wyświetlenie naszej reklamy. Wygląda to tak, że użytkownik wchodząc na Twoją stronę widzi wyskakujące “okienko”, które musi zamknąć. I właśnie za to dostajesz pieniądze! Jeśli masz stronę posiadającą dużą ilość unikalnych wyświetleń dziennie, możesz dorobić się naprawdę dużej kwoty!

Podsumowując:

Zarabiasz na wyświetlaniu reklam - do 4 zł / 1000 wyświetleń!

Za polecanie naszego serwisu - jeden stopien poleconych - 100% zarobków poleconego na Twoje konto!

http://www.layer-ads.pl

O, proszę bardzo :wink: Płatne paypalem.

Na takim czymś dużo nie zarobisz, najlepiej po prostu… iść do pracy

takie wyświetlanie banerów czy klikanie w linki, to najgorszy sposób zarobku; na tym po prostu nic się nie da zarobić…