Zarejestrowana domena

Mam pytanie co do zarejestrowanej już domeny.

Mam zarejestrowaną domenę i po wygaśnięciu chciałbym zmienić providera orientuje się ktoś po jakim czasie od wygaśnięcia można już to zrobić

to zależy w jakim czasie jest domena jako “oczekująca” czyli bez właściciela, ale masz prawo jako pierwszy do jej przedłożenia :wink:

Tak ale np mam swoją domenę zarejestrowana na home.pl a chciałbym po wygaśnięciu przenieść na OVH i nie wiem po jakim czasie będę mógł to zrobić od wygaśnięcia

Jeśli domenę nie kupiłeś w promocji to w każdej chwili możesz ją przenieść do innego providera.

Najlepiej się zapytać na home.pl po jakim czasie staje się wolna dla ogółu (wraca do puli wolnych), pewnie przez kilka dni jest jeszcze zarezerwowana dla byłego właściciela.

Dokładnie zrób tak jak napisał _Puma_ , a jesli masz wykupiona domene w promocjii to po prostu musisz opłacić na nastepny rok i dopiero możesz przenieść :wink: (możesz przenieść bez opłaty ale zapłacisz “kare”)

Mhm dzięki za pomoc będę musiał tak zrobić bo szkoda by było stracić ją w taki głupi sposób

hmmm to ja nawet nie wiedziałem o tym… kurde lepiej było czytac regulamin przed rejestracją :confused: