Zarobki na youtube :)

Siemanko, ma ktoś może jakieś info ile nasi polscy youtuberzy zarabiają i od czego to zależy…?? Kolega mi mówił, że za 1500sybskrubcji dostaje się 1500ojro… ; o

nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale watpie żęby tak było to by było bez sensu jednym słowem.

zarobki zależą od tego jak sb to ze sponsorem ustalisz;] ale nie jestem pewny na 100%

Mam kumpla, który ma 6000 subów. Zarabia on(w zależności od ilosci wyswietleń) miedzy 70-90 zł miesięcznie

To wiadomość wyssana z palca. Jeżeli natomiast chcesz pozarabiać na YT, zatroszcz się o odbiorców i o większą ilość wyświetleń kanału/filmików. Polecam Ci ten samouczek - http://natemat.pl/3173,youtube-finansow … iezla-kase - wiele Ci wyjaśni :slight_smile:

fajny artykuł, no i pomocny

Dzięki wielkie, chciałem nagrywać game playe ponieważ będę miał nowego kompa i słuchawki a wraz z nimi mikro. Tylko nie wiem czy mój głos przejdzie bo mam 15 lat, a te game playe nie dla kasy tylko dla przyjemności a jakieś wsparcie finansowe się zawsze przyda, wiadomo…:wink:

Czyli tak: Subskrypcje x 0,05$ + liczba odsłon x 0,01$ ;D Z matmy jestem totalne mniej niż zeroooo ;d Jakby ktoś mi pomógł to będę wdzięczny, czyli np. jak rock ma

417 548 subskrypcji i 94 483 338 wyś to ile ma $ miesięcznie?? Ale tak z jednej strony to te wyświetlenia łączą się ze wszystkich filmików tak? Czyli dajmy na to, on teraz żadnego filmiku nie na gra już, to dożywotnie dostaję dajmy na to 478$ ??

Ja wstawiłem 1 filmik które teraz ma 600tys wyświetleń i już 2x wyciągnąłem po 70 euro, czyli pi razy oko możesz przyjąć 70 euro za 300tys wyświetleń filmu

Jaśniej można? :smiley: I o jakiej tematyce wstawiłeś ??

Spróbuj, ale pamiętaj, nie każdy ma predyspozycje do rzetelnego i “ciekawego” gadania w YT. Śmieci tego typu są tysiące na YT, więc musisz jakoś się wyróżnić z tego chłamu, by wydobyć z siebie taką “perełkę” jak niektórzy na tamtym portalu :slight_smile:

Tyle to ja wiem…:> Ja ogólnie będę wrzucał filmy jeszcze typu avatar i w ogóle… :slight_smile:

Za filmy typu Avatar dostaniesz bana + karę, a nie zysk.

Błażej pochwal się co to za filmik :slight_smile:

Nie chce udostępniać swojego kanału, ale nic specjalnego. Ktoś próbował coś zawinąć z sklepu i się szarpał z ochroną i to wszystko

Bardziej odwiedziny nakręciła walka w komentarzach(wyzywały się jakieś małolaty etc) i podpięcia do innych tego typu filmów.

Co do zarobków to na YT jest masa gameplayów gier i obecnie nie ma szans się przebić przez to żeby zarabiać.

Musicie wymyślić coś innego

Z jakiej paki ? :open_mouth:

Z takiej. Uploadowanie takich filmów jest nielegalne

Przecież pełno jest ludzi którzy wrzucają filmy typu nasza klasa czy straszny film…

Przecież jest pełno ludzi, którzy zabijają. Będziesz robił tak samo?

Są, ale jak zauważysz to żadnych reklam tam nie ma.

Jeśli włączysz w swoim profilu zarabianie na takim filmie to po kilku dniach ci zablokują.