Zarobki na youtube :)

(CarpeDi3m) #1

Siemanko, ma ktoś może jakieś info ile nasi polscy youtuberzy zarabiają i od czego to zależy..?? Kolega mi mówił, że za 1500sybskrubcji dostaje się 1500ojro.. ; o

(MrBeckham666) #2

nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale watpie żęby tak było to by było bez sensu jednym słowem.

zarobki zależą od tego jak sb to ze sponsorem ustalisz;] ale nie jestem pewny na 100%

(Ulica Xd) #3

Mam kumpla, który ma 6000 subów. Zarabia on(w zależności od ilosci wyswietleń) miedzy 70-90 zł miesięcznie

(lordjahu) #4

To wiadomość wyssana z palca. Jeżeli natomiast chcesz pozarabiać na YT, zatroszcz się o odbiorców i o większą ilość wyświetleń kanału/filmików. Polecam Ci ten samouczek - http://natemat.pl/3173,youtube-finansow … iezla-kase - wiele Ci wyjaśni :slight_smile:

(J&B) #5

fajny artykuł, no i pomocny

(CarpeDi3m) #6

Dzięki wielkie, chciałem nagrywać game playe ponieważ będę miał nowego kompa i słuchawki a wraz z nimi mikro. Tylko nie wiem czy mój głos przejdzie bo mam 15 lat, a te game playe nie dla kasy tylko dla przyjemności a jakieś wsparcie finansowe się zawsze przyda, wiadomo…:wink:

Czyli tak: Subskrypcje x 0,05$ + liczba odsłon x 0,01$ ;D Z matmy jestem totalne mniej niż zeroooo ;d Jakby ktoś mi pomógł to będę wdzięczny, czyli np. jak rock ma

417 548 subskrypcji i 94 483 338 wyś to ile ma $ miesięcznie?? Ale tak z jednej strony to te wyświetlenia łączą się ze wszystkich filmików tak? Czyli dajmy na to, on teraz żadnego filmiku nie na gra już, to dożywotnie dostaję dajmy na to 478$ ??

(Błażej) #7

Ja wstawiłem 1 filmik które teraz ma 600tys wyświetleń i już 2x wyciągnąłem po 70 euro, czyli pi razy oko możesz przyjąć 70 euro za 300tys wyświetleń filmu

(CarpeDi3m) #8

Jaśniej można? :smiley: I o jakiej tematyce wstawiłeś ??

(lordjahu) #9

Spróbuj, ale pamiętaj, nie każdy ma predyspozycje do rzetelnego i “ciekawego” gadania w YT. Śmieci tego typu są tysiące na YT, więc musisz jakoś się wyróżnić z tego chłamu, by wydobyć z siebie taką “perełkę” jak niektórzy na tamtym portalu :slight_smile:

(CarpeDi3m) #10

Tyle to ja wiem…:> Ja ogólnie będę wrzucał filmy jeszcze typu avatar i w ogóle… :slight_smile:

(ra-v) #11

Za filmy typu Avatar dostaniesz bana + karę, a nie zysk.

(vanderneels) #12

Błażej pochwal się co to za filmik :slight_smile:

(Błażej) #13

Nie chce udostępniać swojego kanału, ale nic specjalnego. Ktoś próbował coś zawinąć z sklepu i się szarpał z ochroną i to wszystko

Bardziej odwiedziny nakręciła walka w komentarzach(wyzywały się jakieś małolaty etc) i podpięcia do innych tego typu filmów.

Co do zarobków to na YT jest masa gameplayów gier i obecnie nie ma szans się przebić przez to żeby zarabiać.

Musicie wymyślić coś innego

(CarpeDi3m) #14

Z jakiej paki ? :open_mouth:

(Ulica Xd) #15

Z takiej. Uploadowanie takich filmów jest nielegalne

(CarpeDi3m) #16

Przecież pełno jest ludzi którzy wrzucają filmy typu nasza klasa czy straszny film…

(ra-v) #17

Przecież jest pełno ludzi, którzy zabijają. Będziesz robił tak samo?

(Błażej) #18

Są, ale jak zauważysz to żadnych reklam tam nie ma.

Jeśli włączysz w swoim profilu zarabianie na takim filmie to po kilku dniach ci zablokują.