Zarobki serwisanta komputerowego

Witam,

Jestem zainteresowany pracą w serwisie komputerowym i mam pytanie - jak wyglądają zarobki takiego serwisanta ? Będę wdzięczny za odpowiedzi wraz z podaniem miasta. Najbardziej interesuje mnie Toruń lub Bydgoszcz. Niemniej jednak, poglądowo chciałbym również wiedzieć jak sytuacja wygląda w innych miastach.

https://wynagrodzenia.pl/moja-placa/ile-zarabia-serwisant-sprzetu-komputerowego

u mnie w Białymstoku minimalna, może 100/200 zł więcej niektórzy

Jeszcze się nie zorientowałeś, że jesteś robiony na szaro w białych rękawiczkach?

Nie mówię o sobie, znam ludzi co pracują w serwisach. Może się pozmieniało, tak było 2 lata temu

100 - 200 (sto - dwieście) złotych: miesięcznie / tygodniowo / dziennie / za naprawę?

  • Miesięcznie
  • Tygodniowo
  • Dziennie
  • Za naprawę

0 głosujących

Za minimum pracują sprzątaczki i to też nie zawsze. Nie wiem jakim jeleniem trzeba być aby godzić się na takie warunki.

Czemu ma służyć ta bezsensowna ankieta?

By nie musiał odpowiadać w dodatkowym poście.

W dalszym ciągu nie wiem czym się kierowałeś tworząc tak nielogiczną ankietę oraz komu i do czego się to przyda.

Tu masz odpowiedź; płaca minimalna, a niektórzy do 200 zł więcej.

Czemu od razu okrężną drogą - nie lepiej wysłać maila do kilku “serwisów” ? Na facebooku też możesz zadać pytanie. We Wrocławiu z 4 zapytań, sprawa wygląda mniej więcej : 1900 - 2700 na rękę miesięcznie.

1 polubienie