Zarządzanie dyskami i skrót wylogowania. - 2 pytania

(system) #1
  1. Zarządzanie dyskami.

Mam problem tego typu iż nie wiem jak poradzić sobie z brakiem dostępu do całego dysku D na koncie nie administratorskim w Win XP. Ciągle na tym koncie mam brak dostępu przy jakichkolwiek zmianach w danych na tym dysku.

1. Skrót wylogowywania.

Chciałem umieścić na pulpicie skrót wylogowania z systemu, udało mi sie stworzyc skrót do zamykania sytemu, ale potrzebuje raczej do wylogowyania, milo byłoby także gdyby Win XP nie zadawał idiotycznego pytania: "Czy na pewno wylogować?"...

Prosze o jakieś info...

Pozdrawiam, Shimo

(Jharla) #2

wylogowanie -> utwórz nowy skrót a w nim

(system) #3

OK, sory za spam poradziłem sobie ze skrótem wylogowywania, gdyby ktoś potrzebował to:

C:\WINDOWS\system32\shutdown.exe -l -t 0 :smiley:

A pytanie co do dysków nadal aktualne…

(lazikar) #4

Masz tam system. Nie zrobiłes go przypadkiem dyskiem prywatnym jak byłes na koncie Admina???

(system) #5

Mam tu chyba standardowe ustawienia, bo wczesniej mialem tylko jedno konto administratorskie, teraz zrobilem drugie i tam sie nie da w ogóle zadnych zmian wprowadzać na partycji D… :confused: System mam na C partycji. Tylko w “Moje dokumenty” mam przeżucone na folder na partycji D i problem jest tego typu ze na tym koncie nowym nie można w nich nic ruszać… :confused: