Zarządzanie FTP za pośrednictwem WWW - gdzie to zrobić?

Szukam serwisów www, w których to będę miał możliwość zarządzaniem zawartością FTP. Ponieważ nie mogę się połączyć ze swojego komputera (rozkminiam co jest przyczyną).

Znalazłem stronę:

www-ftp.win.pl

Chrome zablokował mi ją. Czy ona jest w miarę bezpieczna? Czy ktoś z niej korzystał?

Nie ma certyfikatu. Możliwe że będą wyciągać dane.

Dlaczego chcesz serwisów WWW? Przecież masz WinSCP, Total Commandera, FileZilla, muCommander, i masę innych menadżerów FTPów.

Nie chce mi się połączyć… Jeszcze tydzień temu mogłem, a teraz nie. (niczego nie instalowałem).

W Filezilli mam taki komunikat:

Nieudana próba połączenia z “ETIMEDOUT - Connection attempt timed out”.

W Total Commanderze taki:

Wywołanie połączenia nie powiodło się!

Wrzuć ustawienia (jeśli screenshoty to możesz “zakleić” tajne dane ) - czy łączysz się przez FTP, SFTP, z szyfrowaniem czy bez, czy tryb pasywny, jaki port itp. Bo jeśli tu nie chce się połączyć to niby czemu ma się z przeglądarki połączyć. Poszukaj ustawień FTPa od dostawcy i dokładnie przeanalizuj co źle wpisujesz.

A użyj zwykłego FTP windowsowego -_-

Jak np wejdziesz w Dysk C, program files, to masz u góry adres C:\Program Files prawda ?

To zamiast tego wpisz ftp://[tutaj host twojej strony]

np ftp://jankowalski.yoyo.pl

i cię połączy

I po co mu to będzie? Może tylko przeglądać pliki :P. Pamiętam że cba.pl podawało stronę na której można było przeglądać ftp i wgrywać pliki. Niestety adresu nie pamiętam.

przeglądać ? FTP windowsowe działa na metodzie przeciągania plików które chce się wgrać :stuck_out_tongue:

Co do CBA:

http://cba.pl/panel/tools/filemanager/

ale on obsługuje tylko 127.0.0.1, chyba że przekopiujesz sobie gdzieś źródło strony, pozmieniasz trochę ze źródłami plików i zmienisz wartość z 127.0.0.1 na adres hosta

Nieudana próba połączenia z “ETIMEDOUT - Connection attempt timed out”.

Miałem identyczny problem, okazało się że w pole Adres pisałem zły adres serwera (trzeba wpisać ip - w moim przypadku działa)

no to w takim razie, najpierw sobie odpal: Start–> uruchom–> CMD

wpisz: ping www.nazwatwojejstrony.pl ( ofc, wpisujesz adres swojej strony) wyświetla ci: Coś tam łączenie z ( i będzie podany adres ip ) i po prostu go przepisz jak będziesz się łączył z hostem

Ja też miałem teaki problem przy łączeniu się z ftp przez Total Commandera. U mnie blokowała zapora. Jak wyłączyłem udało mi się połączyć