Zarządzanie kontaktami w zintegrowaniu z Google Maps

Poszukuję programu, który pozwoliłby mi zarządzać danymi firm, do których jeżdżę.

 

  1. Ma być zintegrowany z Google Maps - każda firma, której adres dodam powinna być automatycznie zaznaczana na mapie - do każdej firmy powinienem mieć możliwość sporządzenia notatki w edytorze tekstu o szerokich możliwościach formatowania.

  2. Ma umożliwiać wprowadzenie oddziałów danej firmy - wraz z zaznaczeniem ich na mapie oraz sporządzeniem do nich notatki.

  3. Ma umożliwiać wyświetlanie/drukowanie zestawień firm wraz z notatkami, tak aby np. mógł automatycznie zestawić wybrane firmy z Gliwic, jedna po drugiej wraz z wszelkimi notatkami które sporządziłem i wypluć coś w tym stylu co dałem w załączniku jako przykład. 

 

Dodatkowymi atutami tego programu byłyby:

  • jak najszersza możliwość tworzenia zestawień - np. na podstawie przydzielonych firmie kategorii, kolorów, firm powiązanych, rejonu geograficznego itd.

  • automatyczne wyświetlanie na podstawie kodu pocztowego informacji w jakim województwie, powiecie i gminie firma się znajduje (a także możliwość tworzenia zestawień wg tych danych)

  • integracja z kalendarzem Google

  • integracja z kontaktami Google

  • integracja z przeglądarką Googla

  • łatwość wybrania wskazanej firmy jako celu podróży poprzez system nawigacji (Google Maps)

  • łatwość obsługi poprzez komórkę (Galaxy S6)

  • obsługa głosowa, abym mógł zadzwonić do danej firmy/osoby prowadząc samochód i możliwość sporządzenia po takiej rozmowie notatki głosowej przypisanej do danej firmy/kontaktu :stuck_out_tongue:

 

Z góry dziękuję za pomoc :slight_smile:

post-280627-0-83443100-1436008451_thumb.

post-280627-0-97125800-1436008901_thumb.

U nas korzystamy z Berberis Minima, systemu CRM - widzę że szukasz mocnych powiązać z Google. Ty jesteś handlowcem tak?  Wiem, że u nich powstaje właśnie wersja dla pracowników mobilnych/handlowców. Nie wiem dokładnie kiedy ma być wydana, ale sami również na pewno będziemy ją wdrażali do firmy.