Zarządzanie muzyką

Witam mam w weekend małą imprezę rodzinną i muszę zająć się muzyką. Poszukuję prostego i przejrzystego odtwarzacza do którego załaduję muzykę z laptopa i będę mógł na przykład w okienku obok dodać parę piosenek które mają się odtworzyć.

Polecam "Audacious":
https://audacious-media-player.org/

Obsługuje bibliotekę z muzyką, edycje tagów, odtwarzanie od punktu A do B, losowość, losowość albumów, listy odtwarzania, ma menadżera kolejki (którego można mieć w osobnym oknie lub wygodnie zadokować w oknie odtwarzacza), obsługuje otwieranie playlist w kartach, ma od pieruna wtyczek, które rozszerzają jego funkcje. (wbudowanych, wystarczy odznaczać/zaznaczać potrzebne)

AIMP
Windows Media Player
foobar

@K0walski - wybacz ziomeczku ale to to są już podstawy podstaw używania komputera. Bez urazy - ale to są podstawy podstaw obsługi komputera.

Nic się nie stało ziomeczku ale spokojnie podstawy podstaw a nawet trochę więcej znam i jakoś wymienione przez ciebie pozycje mi nie odpowiadały dlatego szukałem czegoś innego.

1 polubienie

Dobra to jest to czego szukałem dzięki wielkie.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.