Zarządzanie polączeniami sieciowymi

Witam. Chciałbym prosić was o pomoc w roździeleniu połączeń sieciowych. Chodzi mi mionowicie o to, że posiadając dwa połączenia, chciałym jedno przypisać do skype’a a drugie do gry sieciowej. Komunikator za bardzo obciąża mi pingi i nie mogę grać z nim. Czy to co piszę jest w ogóle możliwe? Serdecznie pozdrawiam.

nie lepiej wyjscie poboczne xD? gracze dlatego nie korzystają podczas gry ze skype bo strasznie jest “cięzki” dlatego warto może przejśc na ts? 

To nie ma znaczenia, nadal będzie mi uniemożliwiał gre przez wysokie pingi. Mogę grać tylko na internecie mobilnym, ponieważ domowy ma strasznie niestabilne pingi(tak, mieszkam na zapyziałej wsi xD). Niestety mobil, może zagwarantować mi dobre pingi, tylko gdy żaden inny pogram nie używa internetu. A nawet jeśli pingi byłyby w porządku, to pozostaje kwestia limitu danych na internecie mobilnym. Gra “zjada” jedynie z 15mb do 20mb na godzinę. Z komunikatorem nie było by tak różowo. Dlatego chcę przerzucić skype, bądź ts’a na internet domowy.

Sprawdz program netlimiter on miał chyba funkcje przydzielania konkretnej ilości łącza.