Zasieg 3310

Proszę o pomoc ponieważ kupiłem nokie i niestety co ok 1 min znikają wszystkie kreski zasięgu ;/ po prostu jestem załamany podobno ciężko to naprawić samemu lecz każdy pomysł może mnie uratować …

Jeżeli został zdjęty simlock to został źle zdjęty i dla tego fiksuje zasięg.Ponowne wgranie softu zniweluje problem.

ksedoks zgodze sie z Toba ale w połowie. Jezeli simlock został sciagniety kablem to wtedy mogo byc cos nie tak. Jesli natomiast kodem to w czym innym jest problem. A zgodzer sie z Toba w 100% co do tego ze wgranie softu powinno sprawe załatwic. Ze swoja 3310 to cudy wyczynialem i wszystko zniosla hehe :slight_smile:

przemo66 na Forum używamy polskich znaków w pisowni. Proszę poprawić wiadomość i poprawić temat na konkretny, używając opcji Zmień.

no wiecie chłopaki mógłbym sie z wami zgodzić lecz nie znam przeszłości tej noki ale słyszałem ze jak u kogoś jest cały zasięg a później nie ma w cale (tak jak u mnie) to jest coś popsute na płytce zgadzacie sie z ta opinia ?

przemo66 byłeś o coś proszony. Masz ostatnią szansę

Nie zgadzam się z tym. Miałem do czynienia z kilkadziesięcioma Nokiami 3310, spotykałem różne problemy i prawie za każdym razem problem był inny. Z tego co napisałes (a nie za wiele napisałes) problem tkwi w sofcie i bez ponownego fleshowania sie nie obędzie. Pozdrawiam

przemo66 jeżeli telefon upadła to musisz naprawić końcówkę mocy (odpowiada za zasięg)

a co musiałbym jeszcze powiedzieć aby ktoś mi pomógł lepiej w sprawie tej nokii ? A mam pytanie jeżeli bym poszedł do komisu to ile bym musiał zapłacić za wgranie nowego oprogramowania bo nie posiadam kabelka do tej nokii ?

wgranie softu to koszt 10-20 zł a wymiana końcówki mocy około 50 zł

eh to chyba pójdę do kumpla i mi za darmo wgra :slight_smile: mam nadzieje ze nie będzie trzeba wymieniać tej końcówki …;/