Zasięg internetu (Cyfrowy Polsat)

Cześć , dziś nabyłam modem od CP Huawei E367 + antenę parapetową AK PM/Uni , lecz niestety nie widać ani 1 % zasięgu. Patrząc na ich mapkę okazuje się , że w mojej miejscowości ( wieś ) pole na którym net powinien chodzić jest dosłownie wszędzie dookoła mnie , tylko cała moja ulica jest poza zasięgiem … :expressionless: I teraz mam pytanie , odesłać im to cudo z powrotem ( mam na to 7 dni ) czy kombinować z anteną kominową ? I jeśli kombinować to jakie są szanse , że net się pojawi ? Wybrać antenę kominową z ich oferty , czy może poszperać na allegro ? Doradźcie kobiecie w potrzebie :lol:

Czesc. Najlepiej jakbys wziela ten modem oraz laptopa i przeszla sie z nim w kierunku miejsca gdzie jest zasíęg to bedziesz wiedziec na ile mapka z zasiegiem ‘‘mowi prawde’’. Jezeli modem nie lączy sie w technologi lte to powínien chociaz w 3G.

zadzwoń do cyfrowego polsatu i powiedz co i jak

Z polszmatem o ile to możliwe to dać sobie spokój a zaoszczędzisz nerwów pieniędzy i czasu

No poszłam do znajomej gdzie niby zasięg jest ale coś się nie pojawił ; / Czyli CP podziękuje… A możecie mi doradzić jakiś net mobilny z innej firmy ? Od razu mówię , że te od sieci komórkowych odpadają.

Podobno dobry jest właśnie w Play albo Orange ale ty nie chcesz od sieci komórkowych więc pozostają małe firmy działające w twojej okolicy ale to zawsze drożej i nie zawsze ta usługa jest dobra lepiej zawsze jest z dużą firmą znaną i pewną taką jak Orange czy T-mobile z Play to tak z Polszmatem no może odrobinę lepiej , najlepiej to internet po lini telefonicznej bez limitów a do laptopa podawać przez wi-fi z modemu

Problem w tym , że ja często potrzebuję neta w lapku będąc poza domem na wyjeździe ale nie dostanę neta w Play , Orange idt bo mama nie pracuje i nie ma jak umowy podpisać… Miałam netie ale za intenet 6 mb + 1 GB mobilnego i utrzymanie lini tel płaciłam 156 zł , dziękuję za taką cenę :confused:

Wydaje mi się że obecnie jest internet bez umowy na kartę ale nie jestem pewien chyba Play coś takiego oferuje ale inni chyba też nie ma innej alternatywy

Tak czy siak trzeba pokazać dokument , że się zarabia , a mama takowego nie posiada , bo nie pracuje. Ewentualnie można pokazać 3 ostatnie rachunki za coś tam opłacone w terminie ale takie rzeczy nie są na nią a na babcie. CP dekoder jest na nią jedynie ale zawsze jest płacone 5 dni po terminie jak ja dostaję kasę… ; x

NO to nie wiem ale polszmat w takiej sytuacji to całkowicie odpada bo oni się z ludźmi nie liczą wcale,internet to nawet z tak taka i telefon jako modem szału nie ma ale zawsze to coś

Dodane 25.11.2012 (N) 10:54

Jeżeli ze znanych ci powodów musisz zostać w polszmacie to wołaj odpowiedni modem z anteną zewnętrzną taki żeby zapewnił ci odpowiedni zasięg dla danej usługi

samanthaaa ,

możesz kupić w salonie play modem Huawei E3131 kosztuje 129zł w zestawie z kartą z 1GB danych na start http://www.play.pl/pl/oferta/internet/i … rte/opcje/

nie podpisujesz żadnej umowy nie potrzebne ci żadne dokumenty te zestawy można znaleźć w zwykłym kiosku nawet :smiley:

jak wyczerpiesz limit to doładowujesz ,modemy posiadają gniazdo na antenę nie mają simlocka działają nawet z darmowym internetem AERO

na stronie play jest mapka z zasięgiem

działa w ogóle komuś ten internet z polsatu?? :smiley:

Pewnie w miastach ten CP działa. Ja jutro odsyłam im to cudo ( a w sumie dziś :smiley: ). Jak widać nie ma co patrzeć na mapki. A wie ktoś może jak Vectra działa ? Pozbieram wszystkie za i przeciw a potem ruszę do salonów, bo ogólnie nie mam na to czasu i muszę sobie na to zorganizować wolny dzień… :wink:

Może w stolicy działa gdzieś w pobliżu gmachu polszmatu ale w mniejszych miastach do 100 000 to mit i za kłamanie fajnie to wygląda tylko reklama za grubą kasę

Głupszej i nudniejsze reklamy internetu od ich to nie widziałam :x

Widać jaka reklama taki produkt :smiley: